Omega complex Colway - €41|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Imunita

rybí tuk
omega 3 mastné kyseliny
výživový doplnok
enzým SOD
 

Omega complex Colway

Doplnok výživy obsahujúci enzým SOD a Omega 3 mastné kyseliny pre pevné zdravie duše i tela a dobrú náladu... výživové doplnky Colway - rybí tuk
Kód produktu:Cwi63
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 9 % Bežná cena: 45,00 € Vaša cena: 41,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 41 bodov.
Náš odmeňovací systém

Omega coplex Colway

Výživový doplnok

SOD

je enzým, ktorý má silné antioxidačné účinky, a to najmä na Pokožková tkanivo, čím zabraňuje jej starnutiu a pomáha ju udržiavať vo sviežom stave. Tento enzým, prítomný v každej bunke ľudského tela, účinne ničí 99,9% voľných reaktívnych foriem kyslíka, ktoré sú nebezpečné v tom, že poškodzujú naše tkanivá, a urýchľujú tak proces starnutia aj patologické deformácie DNA.

Omega-3 mastné kyseliny

sú zodpovedné za správne fungovanie neurónov. Umožňujú vytvorenie vysoko aktívnych nervových tkanív, najmä mozgovej kôry a sietnice. Ak zvýšite konzumácii týchto kyselín, zapôsobí to blahodárne na rozvoj vašej nervovej sústavy a na zlepšenie celkovej nálady.
Omega-3 mastné kyseliny možno mimo to odporučiť ako dôležitú zložku stravy počas chudnutia. U osôb pravidelne konzumujúcich odporúčanú dávku týchto mastných kyselín bol preukázaný úbytok tukovej hmoty aj zníženie ukazovatele BMI. Polynasycené mastné kyseliny spomaľujú vytváranie tukového tkaniva a uvádzajú do pohybu jej rozpad.

Vedecké výskumy preukázali, že spotreba hoci len malého množstva kyselín omega-3 pozitívne pôsobí na činnosť srdca a celej obehovej sústavy. Ich dodatočný príjem v strave navyše pomáha znížiť hladinu škodlivého cholesterolu LDL aj triglyceridov, a naopak zvýšiť mieru zdraviu prospešného cholesterolu HDL a znížiť zrážanlivosť krvi, čo má blahodarný účinok na srdcovú a obehovú činnosť.

Farba náplne kapsúl Omega Complex Colway, pre prípravky tohto druhu tak netypická, je dôsledkom obsahu chlorofylu, nazývaného niekedy "rastlinnú krvou", plne prírodné látky s vysoko pozitívnymi účinkami na ľudské zdravie.

Prípravky obsahujúce vysoko kvalitné omega kyseliny patrí k najobľúbenejším potravinovým doplnkom v celosvetovom meradle.

Množstvo odporúčané k dennej konzumácii:

Odporúčaná denná dávka sú dve kapsule. Užívajte vždy ráno a večer po jednej kapsule.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.