Multis, 250 ml - €16,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

multivitamíny
zinok
betakarotén
výživové doplnky
 

Multis, 250 ml - vitaminy

Posilnenie organizmu, vitamíny A, C, D, E, skupiny B, zinok, betakarotén, selén, vitamín K - výživový doplnok vo forme sirupu MULTIS - základ pre zdravie
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 57
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 3 % Bežná cena: 17,00 € Vaša cena: 16,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 16 bodov.
Náš odmeňovací systém

Multis - Lahodný sirup s množstvom vitamínov

Multivitamíny

Multis je lahodný sirup s pomarančovou príchuťou, ideálny pre celkové posilnenie organizmu. Bol navrhnutý lekármi tak, aby mal optimálne zloženie, aby jednotlivé látky na seba vzájomne pôsobili a tým dopĺňali svoje účinky. Obsahuje vitamíny A, C, D, E, vitamíny skupiny B, biotín, niacín, zinok, kyselinu pantoténovú, betakarotén, kyselinu listovú a selén. Navyše obsahuje vitamín K, ktorý je dôležitý pre dobrý stav kostí a jeho nedostatok sa prejavuje napr. pri častom užívaní antibiotík. Jednotlivé zložky produktu sa zúčastňujú na dôležitých biochemických procesoch v tele, ovplyvňujú látkovú výmenu, chránia pred vznikom infekcií, udržiavajú optimálny stav slizníc a kože.


Multis:

  • multivitamínový sirup s pomarančovou príchuťou
  • pozitívne ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu
  • odporúča sa slabým jedincom
  • je vhodný pri opakovaných prechladnutiach, pri častom podávaní antibiotík (napr. u pacientov s cystickou fibrózou)
  • obsahuje vitamíny a minerály dôležité pre optimálny vývoj, rast a imunitnú ochranu detí

Obsah v 10 ml:

60 mg vitamínu C, 18 mg niacínu, 10mg vitamínu C, 10 mg vitamínu E, 7,5 mg zinku, 4 mg kyseliny pantoténovej, 3 mg beta-karoténu, 2,2 mg vitamínu B6, 1,6 mg vitamínu B2, 1,4 mg vitamínu B1, 800 µg vitamínu A, 180 µg kyseliny listovej, 60 µg vitamínu K1, 40 µg selénu, 30 µg biotínu, 5 µg vitamínu D3, 3 µg vitamínu B12.

Dávkovanie: 10 ml denne (tj. 2 čajové lyžičky) krátko po jedle.

Balenie: 250 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.