Krém na ruky COLWAY - €17|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kolagén Colvita Colway

krém na ruky
kolagén
prírodná kozmetika
hydro hand cream colway
 

Krém na ruky COLWAY

Krém na ruky od spoločnosti Colway zahalí pokožku rúk ochrannou vrstvou. Prípravok obsahuje kolagén, xylitol, laktikol, teflose, glycofilm a hydromanil
Kód produktu:Cwi39
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 15 % Bežná cena: 20,00 € Vaša cena: 17,00 €

Krém na ruky COLWAY

BIO kozmetika


Náš krém zahalí pokožku rúk ochrannou vrstvou, ktorá ju bude chrániť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi - UV žiarením, nečistotami a umývacími prostriedkami s obsahom surfaktantov ťažkých kovov. Kože rúk má tendenciu sa vysušovať a bez náležitej starostlivosti rýchlo starne. Vek často rozpoznáme nie podľa vzhľadu tváre, ale práve podľa rúk. Môžeme tomu však zabrániť - kolagén má vysoko hydratačné účinky, polysacharidy a probiotiká zase zabraňujú tomu, aby sa na koži množili škodliviny, a majú tiež antiseptické účinky. Hydromanil potom zodpovedá za okamžitú a dlhodobú hydratáciu pokožky.

AKTÍVNE LÁTKY

Kolagén

sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergický kozmetický prípravok proti starnutiu. Zabraňuje samotnej príčine vzniku vrások, ktorou je deficit kolagénu. Spomaľuje procesy starnutia tým, že zvlhčuje, zpružňuje a regeneruje pokožku.

Xylitol a laktikol

regenerujú a udržujú rovnováhu ekosystému pleti, podporujú množenie baktérií pre pleť blahodárnych a likvidujú baktérie škodlivé. Zostava týchto dvoch zložiek pomáha odstraňovať kožné problémy pri narušení mikrobiologickej rovnováhy.

Teflose

zabraňuje množeniu patogénnych látok a má antiseptické účinky. Úspešne redukuje pocit svrbenia a precitlivenosť pokožky.

Glycofilm 1.5P

má vďaka svojim schopnostiam zadržiavať vodu okamžité a dlhodobé hydratačné účinky. Zahalí pokožku ochrannou vrstvou, ktorá ju chráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi - UV žiarením, nečistotami a surfaktanty ťažkých kovov (SLS).

Hydromanil

umožňuje postupné uvoľňovanie hydratačných častíc. Vďaka svojej novátorské štruktúre pôsobí ako sekvenčné systém starostlivosti o pleť prostredníctvom malých častíc hydratačných látok, čím dosahuje okamžité a súčasne dlhodobé komplexné hydratácie pleti. Schopnosť regulovať proces odumieranie a regenerácie buniek pokožky predstavuje optimálny spôsob, ako zlepšiť vzhľad pleti a zvýšiť jej hebkosť, pružnosť a mäkkosť.

SPÔSOB POUŽITIA:

Krém nanášajte na čisté ruky a jemne vmasírujte do pokožky až do úplného vstrebania.

Objem: 100ml