Kolostrum Premium Kompava - €14|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kompava

kolostrum
colostrum
doplnky výživy
proti rakovine
 

Kolostrum Premium Kompava

Obrana organizmu pred voľnými radikálmi - Antioxidačný účinok, používa sa aj ako výživový doplnok potravín proti rakovine - kolostrum alebo colostrum
Výrobca:Kompava
Kód produktu:KPV76
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 13 % Bežná cena: 16,00 € Vaša cena: 14,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.
Náš odmeňovací systém

Kolostrum Premium od Kompava

Doplnky výživy


Premium Colostrum je prípravok z tekutiny mliečnej žľazy všetkých cicavcov, vylučovaná maximálne do 72 hodín po pôrode. Jeho najdôležitejšou funkciou je obrana organizmu pred voľnými radikálmi, čo predstavuje jeho výrazný antioxidačný účinok. V súčasnosti sa stáva doplnkom potravín proti rakovine. Je zdrojom aminokyselín, lyzozýmu, imunoglobulínov, vitamínov a minerálnych látok, laktoferínu.

 

Účinky Premium Colostrum:

 • podpora imunitného systému
 • regenerácia pri zápalových a infekčných procesoch
 • podpora výkonu

 

Premium Colostrum obsahuje imunoglobulíny, čo sú látky reagujúce na látky, ktoré do organizmu nepatria. Cudzorodú látku zneškodňujú alebo upozorňujú naň imunitný systém. Prirodzené rastové faktory podporujú rast svalov, kostného a chrupavkového tkaniva, pokožky, kolagénu a nervového tkaniva. Rastové faktory podporujú rast buniek, čím sa podieľajú na obnve tkanív. Laktoferin je schopný na seba viazať atómy železa, čím predstavuje antimykotikum, antivirotikum, antianemikum a výrazný antioxidant. Lyzozým je enzým, ktorý narúša steny baktérií, čím zabezpečuje ich zneškodnenie. Proteín PRP je schopný zvrátiť ochorenia neurodegeneratívneho pôvodu ako je Parkinsonova a Alzheimerova choroba. Vitamíny vplývajú na biochemické pochody v bunke. Aminokyseliny sú nevyhnutným stavebným prvkom enzýmov a bielkovín. Minerály sú základnou zložkou pre správne fungovanie kostí a svalov.

 

Premium Colostrum sa odporúča:

 • pri nedostatočnom fungovaní imunitného systému
 • pri anémiipočas fyzickej aktivity (zvyšuje výkonnosť)
 • ako doplnkov niektorých živín pri redukčných diétach
 • na spomalenie procesu starnutiana dodanie psychickej a fyzickej rovnováhy
 • pri ochoreniach tráviaceho systému
 • pri ochoreniach dýchacích ciest
 • pri zápalových stavoch kože a slizníc
 • pri alergiách
 • pri chemooterapiách a ožarovaní

 

Dávkovanie:

Deti: 1×1 kps denne. Dospelí: 2 – 4 kps denne. Kolostrum treba zapiť dostatočným množstvom vody. Nevhodné užívať s tráviacimi enzýmami. Odporúčame užívať na lačno alebo 30 minút pred jedlom alebo tréningom. Pri malých deťoch odporúčame obsah kapsúl vysypať do vody a hneď vypiť.

 

Obsah balenia: 60 kapsúl

 

Zloženie: Kolostrum (350 mg), živočíšna želatína, farbivo oxid titáničitý

 

Upozornenie:

Výrobok obsahuje alergén: laktózu. Vhodné pre deti od 3 rokov. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote od 10˚C do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.