Garlic + Parsley Star - €14|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Výživové doplnky STARLIFE

cesnak
petržlen
afrodiziakum
výživový doplnok
 

Garlic + Parsley Star

Cesnak ako prírodný penicilín proti baktériám a vírusom a petržlen na močové cesty - prírodné afrodiziakum - Výživové doplnky pre zdravý život
Výrobca:Starlife
Kód produktu:SL58
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Vaša cena: 15,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.
Náš odmeňovací systém

GARLIC + PARSLEY STAR

Výživové doplnky

Garlic + Parsley Star je výživový doplnok s cesnakom a petržlenom, ktorých arómu nie je cítiť. Využíva zeleninu, cesnak a petržlen, našich mám a starých mám.

 

Cesnak

Cesnak známy aj ako medvedí cesnak má nenahraditeľné účinky. Je považovaný za prírodné antibiotikum. Obsahuje dve základné zlúčeniny, a to aminokyselinu alicín a enzým na báze bielkoviny alinázu. Má silné antibakteriálne a antivírusové účinky. Okrem základných zlúčenín obsahuje aj desať rôznych prírodných cukrov, vrátane fruktózy, glukózy a inzulínu, tiež veľké množstvo minerálov, ako je meď, železo, zinok, vápnik, mangán, hliník či selén.tiež podporuje činnosť bielych krviniek bojovať s infekciami a stimuluje imunitné bunky v boji proti vírusovej alebo bakteriálnej infekcii. Pestovanie medvedieho cesnaku prebieha aj v našich teplotným podmienkach. Slovenský cesnak je súčasťou mnohých záhrad. Vyžaduje si síce starostlivosť aj trpezlivosť, ale jeho pomoc ocení každý.

Cesnak ako liek svojim účinkom napomáha pri:

  • ischemickej chorobe srdca – rozpúšťa povlak, ktorý sa vytvára na cievach a bráni jeho vzniku.
  • Znižovanie vysokého krvného tlaku cesnakom je známe desaťročia.
  • vysokom cholesterole – znižuje jeho hladinu
  • tehotenstve - užívanie cesnaku v tehotenstve môže znížiť riziko preeklampsie a dokáže podporiť a stimulovať zdravý vývoj dieťaťa, znižuje aj riziko komplikácií pri pôrode či riziko nízkej pôrodnej hmotnosti dieťaťa
  • bakteriálnych infekciách – zabíja baktérie a chráni telo pred jedmi. Bolo potvrdené, že má rovnaké účinky ako penicilín
  • vírusových infekciách – lieči kašeľ a podráždené hrdlo, uvoľňuje od bolesti a podráždenia
  • impotencii – prekrvuje pohlavné orgány a ovplyvňuje mužskú potenciu
  • žalúdočných vredoch – stimuluje sliznicu žalúdka, podporuje sekréciu žalúdočných štiav, znižuje nadmernú aktivitu žalúdka, reguluje funkciu hrubého čreva, napomáha dobrému tráveniu, chráni pred zápchami a hnačkami
  • parazitoch – zvýšené dávky cesnaku sú schopné zabiť parazity v tele, prípadne ich z organizmu vyhnať

Popísať všetky účinky cesnaku je takmer nemožné. Známa je aj tinktúra z medvedieho cesnaku, ktorá vylieči aj to, čo sa zdá nevyliečiteľné. Siahli po ňom i pacienti, ktorých vyliečenie sa nepredpokladalo a zlepšenie nastalo pri pravidelnom užívaní už po krátkom čase. Cesnak a zdravie sa totiž nedajú oddeliť.

Petržlen

Prvé zmienky o petržlene záhradnom sú známe už z 3. storočia pred našim letopočtom v rímskej kuchárskej knižke. Francúzsky panovník si ho veľmi vážil a považoval ho za symbol radosti a slávy. Účinnou látkou vo všetkých častiach rastliny je silica. Tá podporuje vylučovanie moču a má silný dezinfekčný účinok. Často sa používa ako zložka diuretických a urologických čajov pri liečbe zápalov močových ciest. Hlavná súčasť, apiol, rozširuje cievy. Podporuje prekrvenie močového ústrojenstva, a preto je považovaný za silné afrodiziakum. Významnou liečivou látkou sú flavonoidy, ktoré majú veľmi dobrý vplyv na fungovanie organizmu a cievy. Petržlen je tiež zdroj karotenoidov, ktoré majú schopnosť premeniť sa v tele na vitamín A. Okrem toho obsahuje aj vitamín C, E a komplex vitamínu B. Z minerálnych a stopových prvkov to je draslík, vápnik, horčík, mangán, železo a chlór. Užíva sa tiež pri poruchách trávenia a plynatosti, črevných kŕčoch. Je výborným prostriedkom na prečistenie pleti, pri udržovaní funkcie nadobličiek a štítnej žľazy i na vyvolanie menštruácie.

Dávkovanie: 1 kapsula denne

Obsah balenia: 60 kapsúl

Cena: Závisí od spôsobu pestovania rastlinných zložiek v balení.

Zloženie: Garlic (Allium sativum, cesnak kuchynský, cibuľka) 500 mg, Parsley (Petroselinum crispum, petržlen kučeravý, vňať) 100 mg, chlorofylín medi 28 µg.

Upozornenie: Pokiaľ užívate lieky na riedenie krvi, alebo plánujete chirurgický zákrok poraďte sa o užívaní produktu s lekárom. Obsahuje alergénnu zložku: sójové bôby (sója) a výrobky z nich. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.