Fosfosercaps, 90 kapsulí - €84,00|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

alzhaimerová choroba
mozgové príhody
depresie
výživové doplnky
 

Fosfosercaps, 90 kapsulí

Regenerácia mozgových buniek, pre manažérov a študentov, mozgové príhody, depresie, pomoc pri príznakoch zabúdania, Alzheimerova choroba
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 41
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 11 % Bežná cena: 94,00 € Vaša cena: 84,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 84 bodov.
Náš odmeňovací systém

Fosofsercaps - Myslí Vám to pomaly?

Výživové doplnky

Starý názov a balenie (Fosfoser Memory)

      Fosofsercaps obsahuje fosfolipid fosfatidylserín získaný zo sóje. Táto látka pozitívne pôsobí na pamäť a mozgovú činnosť, ovplyvňuje nervový systém a schopnosť koncentrácie. Pomáha zlepšiť zapamätávanie, čo ocenia najmä seniori, študenti, manažéri a intelektuálne aktívne osoby.

      Fosfosercaps si s úspechom berú študenti pred skúškami, pomáha deťom s poruchami učenia. Veľmi si ho chvália intelektuálne aktívne osoby v strednom či vyššom veku, ktoré si či už z dôvodu spoločenskej prestíže, alebo z profesionálnej zdatnosti nemôžu dovoliť pokles duševnej aktivity. Pokiaľ musia po štyridsiatke, alebo dokonca po päťdesiatke zdolať angličtinu alebo sa naučiť pracovať s počítačom, potom im Fosfoser Memory môže pomôcť.

      Mimoriadne účinný preparát rastlinného pôvodu obsahuje čistý vo vode rozpustný fosfatidylserin, ktorý je dôležitý pre základné mozgové funkcie - pre pamäť a kvalitu učenia. Zohráva kľúčovú fyziologickú úlohu vo väčšine vlastných neurologických funkcií.


Kedy Fosofsercaps pomáha:

  • vhodný predovšetkým pre manažérov a študentov
  • regeneruje mozgové bunky
  • pomáha pri mozgových príhodách
  • výrazne zlepšuje pamäť a schopnosť učiť sa
  • zmierňuje depresívne nálady
  • ovplyvňuje kľúčové funkcie nervových buniek
  • u starších ľudí výrazne zlepšuje poznávacie schopnosti
  • pomáha pri príznakoch zabúdania
  • podporný prípravok pri Alzheimerovej chorobe (zlepšuje krátkodobú pamäť, koncentráciu, pozornosť, zmierňuje apatiu)

 

V čom spočíva tajomstvo Fosofsercaps?

      Ide o čistý, 100 % rozpustný produkt s vynikajúcou biologickou dostupnosťou. Je totiž transportovaný naprieč membránou medzi krvou a mozgom tak rýchlo, že sa dostáva na miesto určenia v priebehu niekoľkých minút po jeho vstrebaní zo zažívacieho traktu. Pri pravidelnom používaní sa mentálne a všeobecné poznávacie schopnosti vrátia späť o niekoľko rokov dozadu. Organizmus preparát veľmi dobre znáša, nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky.

Obsah: fosfatidylserin 100,0 mg, vitamín C 10,0 mg

Dávkovanie: 1 - 2 kapsuly denne, najlepšie ráno a napoludnie. Podávanie vo večerných hodinách by mohlo spomaliť zaspávanie. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Balenie: 90 kapsúl. (balenie postačí na 3 mesiace)

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.