Forever Immublend-posilnenie imunity-€18,5|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Posilnenie imunity

Forever Immublend - posilnenie imunity

Podpora imunity pomocou doplnku výživy Forever Immublend - Obsahuje vitamíny a minerálny na posilnenie imunity ako laktoferín, shiitake, vitamín C, zinok ..
Výrobca:Forever
Kód produktu:FL52
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 11 % Bežná cena: 20,74 € Vaša cena: 18,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 18 bodov.
Náš odmeňovací systém

Forever Immublend

Posilnenie imunity

 

Ako je zrejmé z názvu, prípravok je primárne určený na posilnenie a podporu imunity. Má pre to všetky predpoklady, pretože v sebe spája silu vzácnych prvkov na ochranu organizmu. Ak vás trápi oslabená imunita, Immublend je ten najlepší prostriedok na jej vzpruhu, pretože v sebe spája

 • laktoferín
 • fruktooligosacharidy
 • huby
 • maitake
 • shiitake
 • vitamín C
 • vitamín D
 • zinok

Laktoferín – nachádza sa najmä v materskom mlieku, v malých množstvách aj v slinách, v žlči, v sekréte z nosa a v bielych krvinkách. Je prvým bojovníkom a ochrancom imunity v telesných otvoroch, kde sa nachádza. Obsahuje účinné látky bojujúce proti voľným radikálom. Jeho funkciou je aj prenášanie a viazanie železa, podporuje trávenie a zdravý tráviaci systém. Urýchľuje hojenie rán, pomáha pri poruchách krvotvorby.

Fruktooligosacharidy – sú zložité cukry, ktoré vytvárajú pôdu pre prospešné črevné baktérie. Tie štiepia fruktooligosacharidy na mastné kyseliny, vytvárajúce kyslé prostredie pre škodlivé baktérie. Naopak, prospešným baktériám vytvárajú vhodnú pôdu pre ich výživu. Obsahuje ich pór, cibuľa, cesnak, chren a artičoky.

Huby Maitake – sú vzácne huby pre svoje blahodarne účinky používané po stáročia. Ich zloženie a vlastnosti pomáhajú v boji proti únave, nervozite a vyčerpanosti, podporujú imunitný systém. Pomáhajú počas prechodu, pri chronických ochoreniach. Majú protinádorový účinok, pomáhajú znižovať riziko vzniku rakoviny prsníka, pečene, pľúc, prostaty a mozgu.

Huby Shiitake – obsahujú látku zvanú glukan, ktorá sa v niektorých krajinách používa ako súčasť liečby pri onkologických ochoreniach. Stimuluje vlastný imunitný systém. Pôsobí proti infekciám, nádorom a chráni organizmus počas onkologickej liečby. Znižujú cholesterol, upravujú krvný tlak, aktivizujú pečeň.

Vitamín C – je dôležitým vitamínom pre stavbu kostí, chrupaviek a zubov. Ľudský organizmus si ho nedokáže sám vytvoriť, preto je dôležité prijímať ho v strave. Prírodný vitamín C sa nachádza v citrusových plodoch, v jahodách, jablkách, ríbezliach, v šípkach, brokolici, karfiole, špenáte. Je dôležitým vitamínom, ktorý podporuje imunitný systém a bojuje proti infekciám a baktériám, bojuje proti voľným radikálom.

Vitamín D – nazývaný aj slnečný vitamín, telo absorbuje zo slnečného žiarenia. Jeho význam spočíva v pomoci pri vstrebávaní vápnika a fosforu v organizme. Pri jeho nedostatku sa prejavia sekundárne problémy týkajúce sa najmä nedostatočného vstrebávania týchto minerálov, čo má za následok deformácie kostí a krivicu. Podporuje imunitný systém a jeho zásoby zo slnka vydržia do zimných mesiacov. Potom jeho stav prudko klesá, jeho nedostatok je jeden z faktorov pri vzniku chrípkových epidémií.

Zinok je látka patriaca medzi makroelementy, minerály vyskytujúce sa v celom ľudskom organizme. Potrebujú ho svaly, kosti, koža, pankreas, obličky, prostata, oči. Blahodarne účinky má zinok na vlasy. Zinok v potravinách nájdeme v potrave aj živočíšneho aj rastlinného pôvodu.

 

Účinky Immublend sú veľmi dôležité:

 • podieľa sa na metabolizme tukov, cukrov, bielkovín
 • podporuje zdravie spermií a plodnosť
 • podporuje imunitu
 • chráni pred očnými chorobami
 • pomáha pri psychických ochoreniach

 

Nedostatok zinku spôsobuje najmä očné ochorenia, zhoršenú kvalitu vlasov a nechtov, spomalený rast, pomalé hojenie rán, rôzne kožné ochorenia, neplodnosť, nedostatočnú kvalitu spermií.

Všetky tieto telu vzácne a pre telo dôležité látky v sebe spája Forever Immublend. Týmto starostlivo vybraným zložením posilňuje imunitný systém a pokrýva ochranu takmer všetkých orgánov.

 

Dávkovanie: 2 x denne/1 tbl

Balenie: 60 tabliet

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.