Fintabs Pro, 200 tabliet - €18,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

krásne vlasy
výživa kĺbov
ekzém
výživové doplnky
 

Fintabs Pro, 200 tabliet

Fintabs Pro je výživový doplnok obľúbený hlavne u žien pre jeho vplyv na krásne vlasy, nechty a pleť.. Pôsobí však aj na ekzém, lupienka, akné - výživa kĺbov
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 35
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 26 % Bežná cena: 25,00 € Vaša cena: 18,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 18 bodov.
Náš odmeňovací systém

Fintabs Pro - Krásne vlasy, nechty a pleť

Výživové doplnky

Produkt obľúbený najmä u žien každého veku.

     Fintabs Pro vzniká originálnou kombináciou prírodných látok, ktoré ovplyvňujú dobrý stav kĺbov a kostí, zároveň majú kladný vplyv na vysokú kvalitu vlasov, nechtov a pleti. Pre tieto účinky si ho pochvaľujú najmä ženy, a to všetkých vekových kategórií. Prípravok obsahuje kremík- prvok, ktorého množstvo v spojivových tkanivách vekom klesá. Keďže je kremík nevyhnutný pre tvorbu kostí a chrupaviek, pre udržanie dobrej kondície a pohyblivosti, je nevyhnutné pravidelne ho dopĺňať.


Kedy Fintabs Pro pomáha:

  • zlepšuje kvalitu vlasov a spomaľuje šedivenie
  • spevňuje nechty a obmedzuje vznik bielych škvŕn
  • navracia pokožke pigment
  • pomáha pri ekzémoch, lupienke a akné
  • podporuje tvorbu kolagénu
  • zmierňuje bolesti chrbtice, uvoľňuje kŕče dolných končatín

 

Ako pôsobia vitamíny a minerály v produkte Fintabs Pro?

     Vitamín A je dôležitý pre dobrý stav kože, kostí a zubov, vit. B2 predchádza prasklinkám v kútikoch úst, vit. B5 je známy ako antistresový vitamín, vit. B6 ovplyvňuje fyzické a duševné zdravie, biotín pomáha pri liečbe ekzémov, vit. C je dôležitý pre regeneráciu tkanív, vit. E zlepšuje stav pokožky a vlasov, kyselina listová je potrebná na tvorbu červených krviniek, horčík pomáha ukladať vápnik v kostiach, chróm je vhodný ako ochrana pred cukrovkou, kremík je nevyhnutný pri tvorbe kolagénu, selén chráni imunitný systém a zinok urýchľuje hojenie rán.

Obsah v 1 tablete: kremík 93 mg, vápnik 40 mg, vitamín C 20 mg, zinok 5 mg, horčík 2 mg, vitamín E 3,3 mg, vitamín B5 1,3 mg, vit. B6 0,73 mg, vitamín B2 0,5 mg, kys. listová 100 µg, vitamín A 67 µg, chróm 16,6 µg, biotín 10 µg, selén 8,3 µg.

Dávkovanie: 2 tablety denne.

Balenie: 200 tabliet
Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.


Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.