Evocaps, 56 kapsúl - €35,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

finclub
výživové doplnky
krásne vlasy
vypadávanie vlasov
 

Evocaps, 56 kapsúl

Posilnenie vlasových korienkov, rast vlasov, vypadávanie vlasov, starostlivosť o srdcový systém, problémy s vyprázdňovaním - výživové doplnky
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 26
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 4 % Bežná cena: 37,00 € Vaša cena: 35,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 35 bodov.
Náš odmeňovací systém

Evocaps

Výživový doplnok

- Lavína zložiek pre krásne, zdravé a husté vlasy

Evocaps obsahuje vzácne oleje a vybrané látky z množstva vitamínov a minerálov. Zložky pozitívne ovplyvňujú stav nechtov, pokožky a najmä vlasov - intenzívne posilňujú vlasové korienky, podporujú a urýchľujú rast vlasov, zvyšujú ich hustotu a lesk, obmedzujú vypadávanie, lámanie, vysušenie a štiepenie.

     Vďaka vysokému podielu omega-3 a omega-6 nenasýtených mastných kyselín je Evocaps vhodnou súčasťou starostlivosti o srdcový systém. Obsahuje olej z ľaničníka siateho, olej zo semienok pískavice (grécke seno) a ľanový olej, ktoré sú zdrojom omega-3 a omega-6 nenasýtených mastných kyselín, majú vysokú hladinu antioxidantov, výnimočne zvláčňujúce vlastnosti.

Ľanový olej

     Ľanový olej je odporúčaný aj pri problémoch s vyprázdňovaním, olej zo semena pískavice pôsobí ako povzbudzujúce tonikum. Je obohatený o L-methionín - aminokyselina, ktorá zlepšuje hustotu a kvalitu vlasov, vyživuje nechty a pleť.
     Je zdrojom aj týchto zložiek: vitamín B1 pôsobí na pevnosť vlasov, B2 zabraňuje ich masteniu, B3 udržiava dobrý stav pokožky hlavy, B5 a PABA spomaľujú šedivenie vlasov, B6 sa podieľa na produkcii melanínu, ktorý určuje farby vlasov, B12 podporuje rast vlasov, biotín ich ochraňuje pred vypadávaním, vitamín D poskytuje živiny vlasovým korienkom, vitamín E podporuje prekrvenie vlasovej pokožky, zinok ovplyvňuje tvorbu vlasových folikulov, železo obmedzuje lámanie vlasov.

Dávkovanie: 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom 

Obsah: 56kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.