Chloretabs, 115 tabliet - €18,00|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Chlorella tablety

chlorella
výživový doplnok
detoxikácia organizmu
hojenie rán
 

Chloretabs, 115 tabliet

Detoxikácia, regenerácia a úprava zažívacieho traktu, chronická zápcha, akné, alergia, bradavice, zlepšuje proces hojenie rán , omladzuje organizmus - chlorella
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 13
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 16 % Bežná cena: 21,50 € Vaša cena: 18,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 18 bodov.
Náš odmeňovací systém

Chloretabs, 115 tabliet, 46g

Výživové doplnky

Chloretabs - prírodná vláknina ideálne vyčistí a posilní organizmus

      Skúsenosti s podávaním Chloretabs nás oprávňujú odporučiť ho ako jeden z najlepších prípravkov na vyčistenie organizmu, ako vlákninový preparát s vysokou biologickou hodnotou. Naši predkovia udržiavali tradíciu jarného pôstu, čím si po zimnom období dokonale prečistili organizmus. Chloretabs je ideálnym prípravkom presne na tento účel. Možno ho odporučiť pred cielenou liečbou každého ochorenia, pri ktorom je nutné prečistiť a detoxikovať organizmus - napríklad pri akné, alergiách, pri niektorých kĺbových ochoreniach, pri poruchách tráviaceho traktu a iných ťažkostiach.

Po očistnej kúre pomocou Chloretabs sa zvýši schopnosť organizmu vstrebávať a zúžitkovať účinné látky z potravy a potravinových doplnkov.

Kedy Chloretabs pomáha:

  • prečisťuje organizmus a podporuje vylučovanie škodlivých látok z organizmu
  • regeneruje a upravuje činnosť zažívacieho traktu, pôsobí proti chronickej zápche
  • má pozitívny vplyv na akné, alergie, bradavice a pečeň, zlepšuje proces hojenia
  • zvyšuje biologickú hodnotu stravy
  • pomáha pri kĺbových ochoreniach, je prevenciou nádorových ochorení
  • zvyšuje psychickú i fyzickú kondíciu, omladzuje organizmus
  • pozitívne pôsobí na niektoré druhy chudokrvnosti
  • stimuluje imunitný systém, pôsobí zásadotvorne
  • je úspešne využívaný ako doplnok pri redukčných diétach

 

V čom spočíva tajomstvo Chloretabs?

     Na rozdiel od iných druhov čistej vlákniny má vysokú detoxikačnú schopnosť, stimulačné schopnosti pri tvorbe interferónov a lepšiu možnosť ovplyvnenia imunity organizmu. Obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov, stopových prvkov, aminokyselín, ale tiež chlorofyl, RNA, DNA a rastový faktor. Je ideálny pri diétach a pôstoch, pretože nízka kalorická hodnota tejto riasy a jej vysoká biologická hodnota zabezpečia v priebehu diéty doplnenie pre organizmus tak potrebných aminokyselín, vitamínov a minerálov.
Chloretabs nie je všeliek. Je to zelená potravina, ktorá čistí a posilňuje organizmus tak, že si sám dokáže pomôcť odstrániť príčiny problémov a sám sa dokáže vyliečiť.

Poznámka: na začiatku podávania Chloretabs môže dôjsť k prechodnému zhoršeniu zdravotného stavu, čo je dôsledkom čistenia organizmu.

Obsah: chlorellová riasa 356 mg (obsahuje beta-karotén, komplex vitamínov B, tiež B12, vitamíny C,E,K, minerály, zinok, železo, 19 aminokyselín, chlorofyl, DNA a rastový faktor CGF).

Dávkovanie: 3 - 5 tabliet denne spolu s tekutinou, nepodávať pred spaním. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Balenie: 115 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.