Chlorella Balzam na pery - €1,89|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Chlorella cosmetics s CFG

balzam na pery
chlorella
prírodná kozmetika
popraskané pery
 

Chlorella Balzam na pery

Balzam na pery pre celoročnú ochranu pier. Pre citlivé, suché a popraskané pery. Hydratuje pery, chráni ich pred popraskaním, vysušovaním a UV žiarením.
Kód produktu:Ch07
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Vaša cena: 1,89 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 1 bodov.
Náš odmeňovací systém

Chlorella - Balzam na pery

Chlorella Cosmetics


Chlorella Cosmetics sú kozmetické prípravky, ich účinnou zložkou je CGF (Chlorella Growth Factor = Chlorella rastový faktor), extrakt zo  sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa

CGF (Chlorella Growth Factor = Chlorella rastový faktor)

- podporuje regeneráciu tkanív. Významne zvyšuje schopnosť delenia a rastu samotných buniek, takže je vhodným prípravkom pre regeneráciu tela po liečebnom zákroku akýmkoľvek žiarením, ďalej sa uplatňuje ako významná podpora pri liečbe ochorení kože, predovšetkým ekzémov, popálenín, vredov a iných ťažko sa hojacich rán. Úspešne je tiež CGF používaný pri povrchovom ošetrení rán, kedy dochádza k ich rýchlejšiemu zaceleniu.

Chlorella Cosmetics využíva blahodarné účinky riasy Chlorella k vonkajšiemu použitiu. Prípravky obsahujú len vyváženú kombináciu:

  • aminokyselín
  • minerálov
  • vitamínov
  • ďalších prírodných látok

Chlorella Cosmetics má vyvážené pH.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.