Camomilis - Fin - Harmanček - €12,00|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

rumanček
harmanček
kamilka
výživový doplnok
 

Camomilis Fin - Harmanček

Rumanček pravý známy tiež ako harmanček, respektíve kamilka v jedinečnom extrakte Camomilis - výživový doplnok na trávenie, zdravá pokožka, únava
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC93
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 13 % Bežná cena: 16,00 € Vaša cena: 14,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.
Náš odmeňovací systém

Camomilis - Rumanček pravý

Výživové doplnky

Rumanček pravý (Matricaria chamomilla) alebo harmanček, či kamilka je jednou z najznámejších rastlín, ktorej účinky sú mnohostranné a možno ich využiť na vnútorné i vonkajšie použitie. V severských krajinách ako je napríklad Fínsko, využívajú oleje nachádzajúce sa v rastline predovšetkým kvôli jej protizápalovým účinkom.

Camomilis

je extrakt vyrobený z čerstvého rumančeka pestovaného vo Fínsku. Používa sa externe ako dezinfekčný prostriedok, často je využívaná aj pri skrášľovaní, pretože hydratuje pokožku a dobre pôsobí aj na vlasy. V starom Egypte bol rumanček posvätnou rastlinou boha slnka pre jej zmierňujúce účinky pri úpale a únave.

Ako Camomilis pomáha

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku Camomilis cítia lepšie a pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

  • podporne ovplyvňuje tráviace procesy
  • pomáha čistiť a osviežovať pokožku
  • prispieva k zmierneniu únavy

Zloženie Camomilis

100% extrakt z Kamilky, obsah alkoholu 52%

Camomilis dávkovanie

5 kvapiek rozmiešať vo vode 3x denne. Na vonkajšie použitie 1-2 kvapky.

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 50ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.