ACTIV + klinček a orech - €26,6|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

ActivStar

výživové doplnky
orech
klinček
antioxidant
 

ACTIV + klinček a orech

Výživový doplnok ACTIV + obsahuje výťažok z orecha a extrakt z rastliny klinček. Activ + podporuje srdce, zdravé zuby, trávenie - antioxidant, klinčekový olej
Výrobca:Activstar
Kód produktu:AS51
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 5 % Bežná cena: 28,00 € Vaša cena: 26,60 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 26 bodov.
Náš odmeňovací systém

ACTIV + 30 kapsul

Výživové doplnky


Výživové doplnky Activ + s extraktom z púčika orechu a s extraktom z klinčeka sa postará o lepšie kardiovaskulárne zdravie, navyše klinček pomôže pri rôznych bolestiach.

Orechy a srdce

Orechy obsahujú špeciálne oleje a práve tie sa starajú o zdravie srdca a kardiovaskulárneho systému. Ide o špecifickú kombináciu tukov a polynenasýtených mastných kyselín, ktoré sú zdravšie ako nasýtené tuky. Orechy v sebe ukrývajú kyselinu alfa-linolénovú a linolovú, ktoré majú silné protizápalové účinky. Tieto kyseliny navyše udržiavajú zdravie krvných ciev. Vyššia spotreba orechov zabezpečuje zlepšenie kardiovaskulárneho zdravia a znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení.

Orech:

 • zabezpečuje zdravie kardiovaskulárneho systému
 • znižuje vysoký krvný tlak
 • znižuje vysoký cholesterol

 
Orechy sú tiež vynikajúcim zdrojom bielkovín a vlákniny, čo zabezpečuje udržanie si hmotnosti a podporuje chudnutie. Sú aj zdrojom vitamínu E, ktorý má silné antioxidačné vlastnosti.

Klinček a zuby

Má neuveriteľné nutričné zdroje: obsahuje mangán, vitamín K, vitamín C, vitamín E, vápnik a horčík. Okrem toho je dobrým zdrojom vlákniny. Najdôležitejšou vlastnosťou klinčeka je to, že tlmí bolesť zubov. Všeobecne stačí pri bolesti zuba rozhrýzť jeden alebo dva klinčeky, čo najdlhšie ich udržať v ústach a vypľuť. Klinček pôsobí na bolesť zubov tým, že tlmí citlivosť zubného nervu. Okrem tlmenia bolesti zuba klinček dokáže zabraňovať rozširovaniu infekcií, ktoré sú vyvolané baktériami počas zápalu ďasna. Najčastejšie sa používa ako lokálne antiseptikum a anestetikum. Klinčekový olej je najznámejším ako liek na bolesť zubov. Okrem účinku na zuby klinček tlmí bolesť rôzneho druhu, upokojuje podráždené, bolestivé a citlivé miesta.

Klinček:

 • má výrazné protizápalové účinky
 • tlmí bolesti zuba
 • pomáha pri zápale ďasna
 • uvoľňuje kŕče
 • podporuje chuť do jedla
 • upravuje trávenie
 • posilňuje telo aj myseľ
 • pomáha pri nervovom vypätí

Klinček 100 % esenciálny olej – 10 ml

Klinček, ktorého vlasťou sú Molucké ostrovy patriace Indonézii, dostal svoj názov kvôli vzhľadu – podobá sa na klinec. Je to usušený, ešte neroztvorený púčik kvetov. Klinčeky sa zbierajú ešte pred otvorením. V jeho pravlasti ho už dávno považovali za všeliek – klinček má výrazné protizápalové účinky. Najznámejšou jeho devízou je to, že klinček tlmí bolesť zubov. Pri bolesti zuba stačí rozhrýzť jeden alebo dva klinčeky, čo najdlhšiu dobu ich nechať pôsobiť v ústach a následne vypľuť. Klinček stlmuje citlivosť zubného nervu – preto pomáha na bolesť zubov. Okrem toho, že tlmí bolesť zuba, zabraňuje i rozširovaniu infekcií vyvolaných baktériami počas zápalu ďasien.

Klinček tlmí bolesť, upokojuje podráždené a bolestivé miesta. Uvoľňuje kŕče rôzneho druhu. Klinčekový olej sa pre svoju silu nesmie používať neriedený. Používa sa na lokálne oteplenie – pri pocitoch chladu stačí potrieť postihnuté miesta, ktoré prehrieva. Olej je pomocníkom pečene – je osvedčený pri zápaloch pečene, ktoré sú vírusového pôvodu. Pomáha pri tuberkulóze. Je častou súčasťou balzamov z ázijských krajín, najmä čínskych a vietnamských. Jeho silica povzbudzuje náladu a vyvoláva euforické pocity. Je nástrojom na vzpruženie organizmu, posilňuje telo i myseľ pri nervovom i svalovom vypätí. Klinček, patriaci medzi liečivé bylinky, podporuje potenie, čo je vhodné počas chorôb. Podporuje chuť do jedla a upravuje a podporuje trávenie.

 

Obsah balenia: 30 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.