Zelený jačmeň s chlorellou - 10 tbl - €3,7|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Chlorella tablety

zelený jačmeň
chlorella
mladý jačmeň
detoxikácia organizmu
 

Zelený jačmeň s chlorellou - šumivé tablety, 10 tabliet

Účinná podpora pri detoxikácii organizmu. Obsahuje vitamíny, minerálne látky, antioxidanty, aminokyseliny a enzýmy, ktoré organizmus potrebuje - detoxikácia
Výrobca:Zelený život
Kód produktu:ZZ10
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 3 % Bežná cena: 3,80 € Vaša cena: 3,70 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 3 bodov.
Náš odmeňovací systém

Zelený jačmeň s chlorellou

Výživový doplnok

- šumivé tablety s náhradným sladidlom 10 tabliet s limetovou príchuťou

1000mg Koncentrovaná sušená šťava zeleného jačmeňa + 100mg Chlorella vulgaris

Vitamínový výživový doplnok na podporu detoxikácie organizmu

 

Zelený jačmeň

(mladý jačmeň) je výživový doplnok zo sušenej šťavy z výhonkov z mladého jačmeňa. Je to výnimočný koncentrát bohatý na široké spektrum výživných látok s pozitívnym účinkom na ľudský organizmus. Jedna lyžička prášku Zelený jačmeň (mladý jačmeň) zodpovedá približne 50-60 gramom čerstvej vytlačenej šťave. Komerčné prípravky, ktoré obsahujú sušené listy sú menej koncentrované a obsahujú balastné látky, ktoré môžu znižovať vstrebatelnosť niektorých látok. Každodenné užívanie sušenej šťavy zo zeleného jačmeňa dodá nášmu organizmu potrebné vitamíny, minerálne látky, antioxidanty, aminokyseliny, enzýmy.

 

Chlorella

obsahuje najväčšie množstvo chlorofylu zo známych rastlín na Zemi, ďalej obsahuje komplex živín s názvom CGF (Chlorella rastový faktor), viac ako 50% bielkovín (neesenciálne a esenciálne aminokyseliny), sacharidy, vitamíny, minerálne látky, nenasýtené mastné kyseliny, vlákniny a nukleové kyseliny (RNA / DNA). Naše tablety obsahujú kmeň Chlorella vulgaris, ktorá je pestovaná najmodernejšou technológiou tzv. heterotrofným spôsobom, to znamená pestovanie chlorelly v uzavretých čistých nádržiach. O kvalite Chlorelly pestovanej takýmto spôsobom svedčí aj fakt, že hlavným importérom týchto tabliet je Japonsko.

Zložky prípravku: sušená šťava zo zeleného jačmeňa, kyselina citrónová, náhradné sladidlo sorbitol, hydrogénuhličitan sodný, chlorella, polyetylénglykol, limetková aróma.

Odporúčané použitie

3 x denne 1 tabletu rozpustiť v pohári vody a vypiť.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.