Wild Oat - Stoklas - bachove kvapky- €10,5|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Bachove kvapky

wild oats
bachove esencie
bachova terapia
bachove kvapky
 

Wild Oat - Stoklas konáristý 20 ml - bachove kvapky

Wild Oat - Bachova esencia pomáha zvládnuť: neurčitosť cieľa, frustráciu, ľudí, ktorí nepoznajú svoju budúcnosť, neistotu pri voľbe povolania, plytvanie energie
Výrobca:A. Nelson&Co.Ltd
Kód produktu:BT 36
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 38 % Bežná cena: 16,90 € Vaša cena: 10,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 10 bodov.
Náš odmeňovací systém

Wild Oat - Stoklas konáristý (Bromus ramosus)

Bachova kvetová esencia 20 ml - bachova terapia

Wild Oat je dôležitý pre ľudí, ktorí sa vo svojom živote dostali na križovatku a nie je im úplne jasné, ktorým smerom sa vydať. Aj keď sú ctižiadostiví a vybavení veľkým talentom a schopnosťami, plytvajú tým všetkým kvôli nedostatku jasných predstáv o svojom cieli. Môžu vyskúšať niekoľko zamestnaní, ale sú rýchlo znudení a vecami znechutení a nechajú sa radšej poháňať. Zároveň sú si vedomí, že im život uniká a preto sa u nich dostavuje pocit frustrácie a nespokojnosti (viď tiež Cerato a Scleranthus).

Wild Oat pomáha aj pri dôležitom rozhodovaní, ako napríklad pri voľbe povolania.

 

Pozitívny transformačný potenciál (TP) Wild Oat

– jasná predstava o vlastnej životnej úlohe spojená s pozitívnymi myšlienkami a cieľom. Schopnosť rozhodnúť sa pre správnu životnú cestu. Talent je konštruktívne využívaný. Vzhľadom k mnohostrannému talentu sa môže človek paralelne venovať hneď niekoľkým životným dráham.

 

Wild Oat v skratke:

  • Pomáha zvládnuť: neurčitosť cieľa, frustráciu, ľudí, ktorí nepoznajú svoju životnú úlohu, neistotu pri voľbe povolania, plytvanie energiou do rôznych smerov
  • Pozitívny TP: rozpoznanie a rozvinutie svojho potenciálu, žitie viac do hĺbky, schopnosť robiť dobre viac vecí naraz a úspešne (i povolaní)