Vlasový kondicionér Natural - €36|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kolagén Colvita Colway

vlasový kondicionér
prírodná kozmetika
kolagén
vitamíny na vlasy
 

Vlasový kondicionér Natural

Kondicionér Natural s obsahom: kolagén, Brokolicový a tsubaki olej, vitamíny na vlasy. Rôznorodosť použitých aktívnych látok umožňuje zlepšiť kondíciu vlasov
Výrobca:Colway
Kód produktu:CW55
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 8 % Bežná cena: 39,00 € Vaša cena: 36,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 36 bodov.
Náš odmeňovací systém

Vlasový kondicionér Natural

Prírodná kozmetika


Vlasy vyžadujúce osobitnú starostlivosť prakticky vo všetkých obdobiach nášho života. Náš vlasový kondicionér je kozmetickým prípravkom, ktorý sa výborne hodí pre každodennú starostlivosť. Brokolicový olej dodáva vlasom hebkosť, uľahčuje ich rozčesávanie a regeneruje povrchovú vrstvu vlasov. Olej Tsubaki ich chráni pred vysúšaním a pomáha regenerovať ich rozštiepené končeky. Vitamín E zlepšuje kondíciu vlasov a d-panthenol (vitamín B5) im navracia lesk, hebkosť a zaisťuje ich správny rast. Kolagén potom vlasy vyživuje. Celé zloženie nášho kondicionéru vašim vlasom poskytne mimoriadnu starostlivosť, posilní ich prirodzenú štruktúru, spevní, dodá hydratáciu a lesk.

 

Aktívne látky
 

Kolagén

sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergický kozmetický prípravok proti starnutiu. Zabraňuje samotnej príčine vzniku vrások, ktorou je deficit kolagénu. Spomaľuje procesy starnutia tým, že zvlhčuje, spevňuje a regeneruje pokožku.

Brokolicový olej

sa získava zo semien rastliny hlúbovej zeleniny kapustové (Brassica Olearacea). Jedinečné zloženie tohto oleja, obsahujúce zhruba 50% z kyseliny erukovej (omega-9), mimoriadne účinne zlepšuje hebkosť pleti i vlasov, napomáha pri regenerácii vlasového povrchu a uľahčuje rozčesávanie vlasov.

Olej Tsubaki

sa získava z kamélie japonskej. Už niekoľko rokov sa používa v Číne a Japonsku ako prípravok dodávajúci vlasom lesk a hydratáciu. Obsahuje približne 85% kyselín omega-9 (nenasýtených mastných kyselín) i antiseptickou aktívnu zložku. Regeneruje zničené a rozštiepené vlasy a chráni ich pred vysušovaním.

Vitamín E

je silným antioxidantom, ktorý blahodarne pôsobí na pleť aj vlasy, brzdia procesy starnutia pleti, hromadia sa vo vlasoch a zlepšuje ich kondíciu, najmä u zosvetlených vlasov.

Vitamín B5 (d-panthenol)

teda kyselina pantetonová, je prírodná látka vyskytujúca sa v koži a vlasoch, nevyhnutná pre ich správnu tvorbu. Dopĺňať nedostatok tohto vitamínu pomáha predísť hrubnutie, vysušovanie a olupovanie kože a predčasnému šediveniu vlasov. Dodáva vlasom lesk, pružnosť a vyhladzuje ich.

Spôsob použitia

Rozotrite malé množstvo kondicionéru po celej dĺžke vlasov. Nechajte pôsobiť 2 až 3 minúty. Potom dôkladne opláchnite.