Vitamín U - Antivredový - €12|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kompava

vitamín U
výživové doplnky
žaludočné vredy
detoxikácia organizmu
 

Vitamín U - Antivredový

Vitamín U - chráni organizmus pred vredovými ochoreniami žalúdka a dvanástnika - detoxikácia organizmu, podpora imunity, hojenie vredov a hemoroidy
Výrobca:Kompava
Kód produktu:KPV87
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 20 % Bežná cena: 15,00 € Vaša cena: 12,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.
Náš odmeňovací systém

Vitamín U - Antivredový vitamín

Výživové doplnky

Vitamíny a minerály patria k základným látkam, bez ktorých telo nevie fungovať. Ich deficit spôsobuje zásadné zdravotné problémy. Výživový doplnok KOMPAVA Vitamín U je často používaný v medicíne pre jeho osobité blahodárne účinky. Predstavuje čisto prírodný vitamín, ktorý môžeme získať konzumáciou kapusty, listov zelenej zeleniny alebo žĺtku.

Vitamín U je derivát aminokyseliny metionímu, ktorý chráni organizmus pred vredovými ochoreniami žalúdka a dvanástnika.  Vitamín U priaznivo pôsobí na vylučovanie a tvorbu žalúdočnej kyseliny, čím priaznivo pôsobí na ľudí s problémami tráviaceho ústrojenstva. Posilňuje oslabený organizmus,  zároveň ho detoxikuje a podporuje liečbu hemeroidov. Doplnok výživy Kompava Vitamín U má priaznivé účinky na vylučovanie a enzymatické funkcie.

Vredové ochorenie žalúdka a dvanástnika je multifaktorové. Hlavnou príčinou nie je stres, ale baktéria. Vredy kyslého prostredia tráviacej trubice – patetické vredy, patria k najčastejším ochoreniam tráviaceho traktu. Vznik žalúdkového alebo dvanástnikového vredu je vyvolaný narušením rovnováhy medzi ochrannými a útočnými činiteľmi v tráviacom trakte. Pri vrede žalúdka sa objavujú bolesti po jedle, môže nastať i  pocit pálenia v pažeráku, čiže návrat kyslého a pálivého späť. Naopak, pri dvanástnikovom sa objavuje bolesť a pocit pálenia nalačno cez deň i v noci.

K prevencii vzniku vredov patrí regulácia stresu a obmedzenie príjmu ostrých jedál, alkoholu a kofeínu. Taktiež sa odporúča piť harmančekový a ibištekový čaj, šťava z aloe vera a konzumovať kapustu. Práve kapusta obsahuje vysoký obsah vlákniny a má pozitívny účinok na vyprázdňovanie, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a pozitívne vplýva i na vredy. Disponuje aj vitamínom U, ktorý je ako čisto prírodná látka obsiahnutý v produkte Kompava Antivredový Vitamín U.

 

Pozitívne účinky Vitamínu U:

 • je účinný pri detoxikácii organizmu
 • podporuje imunitný systém
 • je nápomocný pri oslabení organizmu
 • znižuje prípadnú závislosť od liekov a alkoholu
 • zmierňuje diabetes
 • podieľa sa pri odstraňovaní hemeroidov
 • hojí vonkajšie a vnútorné vredy bez jaziev

 

Vitamín U je určený pre:

 • ľudí disponujúcich poruchami tráviaceho traktu
 • ľudí závislých od liekov a alkoholušportovcov na efektívne trávenie

 

Antivredový výživový doplnok Kompava Vitamín U obsahuje:

 • methyl-methionin-sulfonium chlorid, želatínová kapsula
 • obsah 1 kapsuly: 500 mg

 

Odporúčané dávkovanie:

 • deti od 7 do 14 rokov: 1 kapsula denne počas 1 mesiaca
 • deti od 14 do 18 rokov: 1 – 2 kapsuly dennedospelí: 1  - 2 kapsuly denne 

 

Upozornenie:

            Nevhodné pre deti do 7 rokov, pre tehotne a dojčiace ženy. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Ustanovená denná dávka sa nesmie prekračovať.

 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.