Vita - fitness meal - €11,30|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Instantné kaše aone

L karnitin
proteíny
chudnutie
fitness doplnky
 

Vita - fitness meal

Výživový doplnok Vita fitness meal pre dietu s prínosom energie. Obsahuje sójové proteíny, l carnitin, zdravé chudnutie, peptidy, aminokyseliny, minerály
Výrobca:Aone Nutrition
Kód produktu:AN41A
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Príchuť: čokoláda, Hmotnosť: 500g: 11,30 €
:
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.
Náš odmeňovací systém

Vita-Fitness Meal

Výživové doplnky


Profesionálni športovci vyhľadávajú účinné riešenia, ako svojmu telu zabezpečiť diétu bohatú na energiu a nevyhnutné živiny bez ukladania tukov. Jedným z možných riešení je upriamiť pozornosť na novú receptúru obohatenú o bioaktívne peptidy, karnitín a voľné aminokyseliny. Pre získanie a udržanie svalovej hmoty si treba vyberať zo zdravých a vysokohodnotných proteínových zmesí pripravovaných aj novou extrúznou technológiou. Výživové doplnky pre športovcov si aj za výslednej kašovitej konzistencie udržiavajú vysokú nutričnú hodnotu a príjemnú chuť. 

Sójové proteíny

Doplnky k strave pri zvýšenej fyzickej námahe by mali obsahovať aj zdroj kompletných proteínov s deviatimi esenciálnymi aminokyselinami. K nim patria aj kvalitné sójové proteíny. Spracúvajú sa často z odtučnených sójových vločiek, ktoré sú vylúhované vo vode a alkohole. Následne sa tieto vločky sušia a melú. Vzniká výsledný produkt, sójový proteín na cvičenie a rast svalov. 

Sójový proteín prináša tieto zdravotné benefity:

 

 • Obsahuje vysoký podiel glutamínu a arginínu
 • Je ľahko stráviteľný, vyznačuje sa aj rýchlou vstrebávateľnosťou
 • Je vhodný pre ľudí s intoleranciou laktózy a pre vegetariánov
 • Patrí k účinným rastlinným produktom bohatých na genisteín, pričom zabraňuje množeniu rakovinotvorných buniek
 • Udržiava optimálnu hladinu cukru v krvi
 • Znižuje riziko infarktu a je jedným z najčistejších proteínov
 • Ľudský organizmus chráni pred osteoporózou
 • Je bohatým zdrojom vápnika, vlákniny, železa, zinku a vitamínov skupiny B

Sójové proteínové izoláty sa spracovávajú vysoko kvalitným procesom filtrácie. Je to výživná rastlinná bielkovina s minimálnym obsahom tukov. Znižuje cholesterol a je aj výborným vitamínom pre ženy, ktoré nechcú bádať vyššie hmotnostné prírastky. Ženy užívajú sójové výživné doplnky práve pri rôznych redukčných diétach. Takmer bez tukov a sacharidov, no zato s vysokou koncentráciou aminokyselín BCAA. Sójové izoláty neobsahujú fytoestrogény. Často sa pripravujú v kombinácii s maltodextrínom či ďalším výborným spaľovačom tukov – karnitínom.

L karnitin

Karnitín je bohatou zlúčeninou na aminokyseliny lyzín a metionín. Táto zlúčenina vzniká v pečeni a obličkách. Pri jeho syntéze plnia významnú funkciu aj vitamíny B a C. Ukladá sa vo svalových bunkách a v mozgu. Karnitín ako účinný spaľovač tukov – podporuje transport mastných kyselín do mitochondrií. Keď svojím zvoleným tréningovým plánom chceme redukovať tuky za spolupôsobenia nízkosacharidovej stravy, zakaždým treba podporovať optimálnu hladinu karnitínu v tele. Zdrojom karnitínu medzi potravinovými zdrojmi je hovädzie, kuracie mäso, celozrnný chlieb a aj mlieko

 • užívaním karnitínu naberajú športovci na svalovom objeme – suplementáciou L-karnitínu sa zvyšuje účinok rastového faktora
 • L-karnitín pôsobí regeneračne, zmierňuje bolesti svalov a znižuje riziko vzniku svalovej horúčky
 • L-karnitín zvyšuje účinnosť oxidu dusnatého a jeho významných enzýmov. Aj v dôsledku toho sa zefektívňuje výkon a energia športovca počas cvičenia. Rovnako to má blahodarný účinok aj na regeneráciu zaťaženého a poškodeného svalstva.
 •  je vynikajúcim výživným doplnkom pre ženy -  najmä pre tie, ktoré chcú čo najskôr schudnúť po pôrode. Počas tehotenstva klesá podiel železa v organizme, a tým sa obmedzuje účinnosť biosyntézy karnitínu.
 • karnitín sa využíva v rôznych vlasových kozmetických prípravkoch. Podporuje energizáciu vlasového folikulu. 

 

Dávkovanie:

40 g t.j. 2 naberačky rozmiešať v 150 ml vody alebo v odtučnenom mlieku. Pred požitím odstať 10 minút.

Balenie: 500g alebo 1500g

Zloženie:

celozrnný extrudát z ovsa, pšenice a pohánky, maltodextrín, odtučnené mliečne sušiny, vaječné bielkoviny, glukóza, izolát sójového proteínu (GMO),inulín, kakao / červenej repy, kyselina citrónová, L-carnitinu, extrakt z Garcinia cambogia, aróma, vitamíny (kyselina askorbová, niacín, dl-α-tokopheryl acetát, d-pantothenát vápenatý, tiamín mononitrát, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselinu listovú, biotín, cholekalciferol, cyanocobalamin), sladidlo glykozidysteviolu

Výživové údaje na 100 g 80 g - 1 dávka NRV
Energia 379 kcal /1567 kJ 303 kcal /1254 kJ  
Bielkoviny 30 g 24 g  
Sacharidy 55 g 44 g  
   z toho cukry      
Vláknina 4,5 g 3,6 g  
Tuky 1,5 g 1,2 g  
   z toho nasýtené mastné kyseliny      
L - karnitín 1000 mg 800 mg  
Garcínia Kamodžská 500 mg 400 mg  
Vitamíny
Vitamín C 25 mg 20 mg 25
Vitamín B3 5 mg 4 mg 25
Vitamín E 3,75 mg 3 mg 25
Vitamín B5 1,88 mg 1,5 mg 25
Vitamín B6 0,44 mg 0,33 mg 25
Vitamín B2 0,44 mg 0,35 mg 25
Vitamín B1 0,344 mg 0,275 mg 25
Vitamín B9 62,5 μg 50 μg 25
Vitamín B7 15,6 μg 12,5 μg 25
Vitamín B12 0,78 μg 0,625 μg 25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

% NRV = Referenčná výživová hodnota na 1 porciu

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.