TIENS opasok na chudnutie - €91|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Nadváha - obezita

chudnutie
redukcia hmotnosti
spaľovač tukov
opasok na chudnutie
 

TIENS opasok na redukciu a spaľovanie tukov

TIENS opasok na redukciu hmotnosti je účinný spaľovač tukov. Pôsobí magnetický, vibračne, masážne, ohrievaním - zmierňuje celulitídu - zdravé chudnutie
Výrobca:Tianshi
Kód produktu:TI9
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 7 % Bežná cena: 98,00 € Vaša cena: 91,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 91 bodov.
Náš odmeňovací systém

TIENS Mikropočítačom riadený opasok na redukciu hmotnosti

Ako schudnúť

Ak vás trápi zdravie dôsledkom toho, že nadváha či obezita je vašim každodenným spoločníkom a vyskúšali ste už rôzne diéty, možno je načase zmeniť taktiku. Redukčná diétavýživové doplnky, tabletky na chudnutie – to všetko ste už vyskúšali a napriek tomu nalepené prebytočné kilogramy ostávajú.

TIENS práve pre vás prináša mikropočítačom riadený opasok na redukciu hmotnosti. Chudnutie pomocou tohto opaska vám pomôže prekonať toto obdobie bez podráždenosti či neustáleho počítania kalórií.

Nadváha a obezita

Obe do veľkej miery súvisia so súčasným životným štýlom, ktorý je uponáhľaný a častokrát si namiesto zdravej stravy dáme len niečo rýchle. Zdravé stravovanie je pritom kľúčové, od nesprávneho stravovania sa totiž odvíjajú mnohé ťažkosti či ochorenia. Častými ochoreniami súvisiacimi s nadváhou či obezitou sú ochorenia srdca, ochorenia dýchacích ciest, cukrovka 2. typu, zvýšený krvný tlak, onkologické ochorenia či dokonca predčasná smrť. Zmena životného štýlu v takýchto prípadoch je kľúčová a ak si to uvedomujete a vyskúšali ste mnohé spôsoby ako schudnúť, rôzne spôsoby spaľovania tukov od športu, počítania kalórií až po zdravé stravovanie a výsledky sa nedostavili, je tu ešte pár možností a tou jednou je kvalitný mikropočítačom riadený opasok na redukciu hmotnosti. 

Obezita či nadváha sú určené ako hodnoty BMI rovnajúce sa alebo vyššie ako 25 alebo 30. Všeobecne sa za zdravý index považuje hodnota 18,5 až 24,9. Je to jednoduchý výpočet medzi hmotnosťou a výškou, nazývaný index telesnej hmotnosti. Výpočet BMI si teda môžete urobiť i vy sami a zistiť tak, či trpíte nadváhou. Preto ak rozmýšľate nad tým, ako rýchlo schudnúť, zmeňte životný štýl a, samozrejme, na škodu nie sú ani rôzne pomôcky na uľahčenie či rýchle chudnutie.

 

TIENS Mikropočítačom riadený opasok na chudnutie je špeciálne vyrobený tak, aby jeho dizajn zabezpečil bezproblémové a estetické nosenie. Môžete si ho ovinúť okolo ľubovoľnej časti tela – okolo bokov, pása, stehien či krku. Neobmedzuje vás počas bežných aktivít, ani počas mimoriadnych – môžete s ním cestovať, ba chodiť do práce.

Na výber má zo štyroch možností:

  • Pôsobí magneticky – magnetické pole pôsobí na bunky tým, že urýchľuje krvný obeh, čím zlepšuje metabolizmus, trávenie, bunkovú výživu a tým aj regeneráciu.
  • Pôsobí vibračne – má päť motorov a vy si môžete vybrať režim intervalový, cyklický, režim stláčania bodov, vibračný režim, režim masáže poklepom, režim tvarovania, režim tlakového dotyku či striedavý režim
  • Pôsobí masážne – režim masáže uvoľňuje svalové napätie a vaše telo tak môže relaxovať
  • Pôsobí ohrievaním – teplo, ktoré uvoľňuje, prináša úľavu od bolesti
  • Zmierňuje celulitídu, uvoľňuje svalstvo.

Odporúčania: opasok je možné používať 1 – 2 x denne približne 30 minút, používa sa minimálne 2 hodiny po jedle. Po jeho použití zvýšte príjem tekutín.

 

Nemal by sa používať počas tehotenstva, menštruácie, ak trpíte srdcovými ochoreniami, obličkovými či onkologickými chorobami. Použitie po operáciách a v prípade problémov s chrbticou konzultujte jeho používanie s lekárom.  

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.