Tablety Aloe Vera COLON CLEANSE 60 - €7,9|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Aloe Vera tablety

doplnok výživy
trávenie
aloe vera
lactobacillus
 

Tablety Aloe Vera COLON CLEANSE 60tbl.

Priaznivé účinky Aloe vera sú posilnené jedinečným pôsobením vybraných bylín na podporu trávenia a zdravého fungovania tráviaceho traktu - Doplnok výživy
Výrobca:Holland&Barret
Kód produktu:HBTC
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 71 % Bežná cena: 27,00 € Vaša cena: 7,90 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.
Náš odmeňovací systém

Tablety Aloe Vera COLON CLEANSE 60tbl.

Doplnky výživy

Priaznivé účinky Aloe vera sú posilnené jedinečným pôsobením vybraných bylín na podporu trávenia a zdravého fungovania tráviaceho traktu. Obsahujú aj lactobacillus na podporu správneho zloženia črevnej mikroflóry.

Tablety sú praktické, trvanlivejšie a vysoko účinné. Je použitá vysoko kvalitná šťava z Aloe pestovaného bez použitia chemických látok.


Tablety Aloe Vera COLON CLEANSE:

  • obsahujú Aloe Vera, Aloe ferox, fenikel, sladké drievko, horec, púpavu, rešetliak alpský a Lactobacillus acidophilus
  • ideálne pri žalúdočných a črevných problémoch a problémoch žlčových ciest, žlčníka a pečene
  • podporujú trávenie, vyprázdňovanie, vhodné pri plynatosti a pocite ťažkého žalúdka
  • regulujú správne zloženie črevnej mikroflóry

Prípravok neobsahuje lepok, umelá farbivá a dochucovadlá.

Dávkovanie: jedna tableta denne, zapiť vodou. V prípade potreby 2 tablety denne.

Obsah: 60 tabliet (330mg)

Upozornenie: Tento výrobok nemá byť použitý ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neodporúča sa pre tehotné a dojčiace ženy. Ak užívate lieky poraďte sa s lekárom pri použití tohto produktu. Uchovajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Aloe vera je vysoko cenené práve kôli svojím omladzujúcim a ukľudnujúcim účinkom.  Aloe vera  je ideálne pre každého, kto má problém zo svojom pleťou, túži po mladšom, zdravšom výzore pleti a túži sa zbaviť rôznych nedostatkov na pleti akými sú akné, vyrážky, či iné druhy nečistôt!

Aloe vera navyše pôsobí ukľudnujúco na celú tráviacu sústavu, v ktorej robí akoby nejakého doktora a týmto dáva do poriadku naše telo nielen z vonku ale aj zvnútra!

Prečo Aloe vera?

Aloe vera obsahuje viac ako 75 rôznych pre telo potrebných živín, aminokyselín, enzýmov, minerálov a taktiež vitamínov z ktorých najvýraznejšie zastúpenie má vitamín B12.

Rastlina aloe vera je užitočná aj pri hojivom procese. Jej výťažky podporujú hojenie rán, popálenín, žalúdočných vredov, či miesta pooperačných zákrokov.

V roku 1959 uskutočnili v Kalifornii výskum, kde sa 18 pacientov s akné podrobilo na dermatologickej chirurgii tzv.operácii obrúsenia pokožky tváre, kde im boli odstránené poškodené miesta. Následne sa im po operácii na polovicu tváre nanášal klasický chirurgický pooperačný gél a na druhú polovicu gél aloe vera.

Výsledok bol u všetkých ten istý, až o 72hodín rýchlejšie sa pacientom zahojila tá časť tváre, kde bol nanášaný gél aloe vera!

 

Aloe vera pomáha pri liečbe cukrovky!

Hormonálny výskum ukázal, že aloe vera znižuje hladinu cukru v krvi u diabetikov. Vo výskume sa piatim pacientom po dobu 14 týždňov podávala polovica čajovej lyžičky aloe vera. Výsledky boli také, že až o 45% sa pacientom znížila hladinu cukru v krvi!

 

Imunitný systém!

Aloe vera posilňuje imunitný systém. Svojou synergiou medzi živinami doslova poskytuje telu tie živiny, ktoré telo aktuálne potrebuje.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.