Tabletky Extra Slim Fat Burner 60 - €27,04|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 
Hodnotný darček ku všetkým produktom Dr.Egrt


Ku všetkým produktom spoločnosti Dr.Egrt zakúpených u nás Vám pri každej objednávke nad €29 dostanete hodnotný darček .

 
 

Tablety Extra Slim

chudnutie
tabletky na chudnutie
odbúravanie podkožného tuku
výživové doplnky
 

Tabletky Extra Slim Fat Burner 60 tabliet

Tabletky na chudnutie - Extra Slim je prírodný prípravok s mimoriadne rýchlym a silným pôsobením na odbúravanie podkožného tuku. - výživový doplnok
Výrobca:Dr.Egrt
Kód produktu:DE53
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 12 % Bežná cena: 30,80 € Vaša cena: 27,04 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 27 bodov.
Náš odmeňovací systém

Tabletky Extra Slim Fat Burner 60 tabliet

Tabletky na chudnutie

  • Intenzívne pomáha odbúravať podkožný tuk
  • Pôsobí v rizikových partiách
  • Výrazne pôsobí na blovanie vznik nových tukových buniek
  • Pomáha urýchľovať metabolizmus
  • Pomáha znižovať pocit hladu a chuť na sladké


Extra Slim je prírodný prípravok s mimoriadne rýchlym a silným pôsobením na odbúravanie podkožného tuku. Vďaka účinnému zloženiu a novej technológii výroby pôsobí skutočne do hĺbky a vplýva na odbúravanie tuku aj v najspodnejších vrstvách rizikových partií (stehná, boky, zadok, bruško a paže).

Extra Slim pôsobí ako intenzívny spaľovač tukov. Obsahuje kombináciu látok so silným pôsobením. Užíva sa 2x denne - ráno a napoludnie, pred jedlom, vždy dostatočne zapiť vodou. Neužívajte pred spaním.

Upozornenie: V prípade rýchleho úbytku hmotnosti užívanie Extra Slim prerušte a Váš zdravotný stav konzultujte s lekárom.

 

Tabletky na chudnutie obsahujú:

  • CLA - Konjugovaná kyselina linolová - odbúrava tuky tým, že je odplavuje do krvného riečišťa a do svalov, kde sa spaľujú, pomáha potlačiť jo-jo efekt. Účinok sa zvyšuje aktívnym pohybom.
  • Zelený čaj -Extrakt pôsobí stimuláciu termogenézy, ktorá je sprevádzaná aktiváciou metabolizmu a zvýšeným spaľovaním tukov.
  • Citrium aurantium - Extrakt horkých pomarančov - zvyšuje bazálny metabolizmus, má termoregulačný efekt.
  • Chróm - Podieľa sa na rade metabolických reakcií, reguluje hladinu krvného cukru, potláča chuť na sladké.

 

Zloženie

Citrium aurantium 6% extr. (80 mg), zelený čaj extr. (500mg), CLA - konjugovaná kyselina linolová (500mg), chromium polynikotinát - (100 mikrogramov), pomocné látky: mastenec E553b, stearan horečnatý E470b, mikrokryštalická celulóza E460.


Dávkovanie

2 tablety denne. Prvú tabletu ráno pred raňajkami, druhú tabletu pred obedom. Vždy dostatočne zapiť vodou. Neužívajte pred spaním.

Upozornenie
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí.

 

Balenie: 60 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.