Sprchový gél pre deti Colway - €24|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Baby Care

sprchový gel pre deti
aloe vera
kolagén
jojobový olej
 

Sprchový gél pre deti Colway

Umývací gél pre deti je hypoalergický výrobok bez parabénov, ťažkých kovov, obsahuje kolagén, jojobový olej, aloe vera a iné výživné látky - prírodná kozmetika
Výrobca:Colway
Kód produktu:CW58
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 11 % Bežná cena: 27,00 € Vaša cena: 24,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 24 bodov.
Náš odmeňovací systém

Sprchový gél pre deti - Colway

Bio kozmetika


Hygiena detskej pokožky si vyžaduje osobitnú starostlivosť a prostriedkov s výnimočným zložením. Náš umývací gél pre deti je hypoalergický výrobok bez parabénov, ťažkých kovov a umelých farbív. Je natoľko jemný, že nedráždi oči štiepaním. Vďaka obsahu hydroaktivního zmäkčovače a povrchovo aktívnych rastlinných zložiek jemne očisťuje, premasťuje a chráni. Kolagén a výťažok z aloe, bohatý na aminokyseliny, minerálne soli a vitamíny, podporujú regeneráciu a udržujú optimálnu hladinu vlhkosti pokožky. Jojobový olej má schopnosť účinne regenerovať prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky. Neupcháva pritom póry. Starostlivosť o detskú pokožku nemôže byť náhodná a nedbalá, vyberte si preto zodpovedne a používajte náš preverený produkt s optimálnym zložením i vlastnosťami

Aktívne látky

 

Kolagén

sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergický kozmetický prípravok. Výborne zvlhčuje a regeneruje pokožku, dokonale uľavuje od podráždenia.

Jojobový olej

chráni pred nadmerným vysušovaním, zanecháva pleť hladkú a nemastí. Vďaka prítomnosti vitamínu E má tiež regeneračné a antioxidačné účinky. Hodí sa pre suchú pokožku s poškodenou lipidovú vrstvou. Pôsobí na pleť všestranne - účinne ju zvlhčuje a zmäkčuje, zmierňuje infekcie, vyživuje ju a bráni vzniku vrások spôsobovaných vysušením pleti.

Výťažok z aloe

posilňuje pleť a chráni ju pred škodlivým pôsobením vonkajších činiteľov. Dodáva jej vlhkosť a výživné látky, reguluje prirodzenú hladinu pH pleti. Dodáva jej tiež hladkosť a mäkkosť na dotyk.

Cromolient SCE

je mnohostranne pôsobiace, jemný a hydroaktívny zmäkčovač s ideálnymi schopnosťami kondicionovať kožu; vyvinutý s osobitným ohľadom na to, aby miernil podráždenie, jemne promašťoval a dodával pocit hebkosti a hladkosti.

Spôsob použitia

Rozotrite malé množstvo gélu na kožu a masírujte, kým sa nevytvorí pena. Potom riadne opláchnite vodou.