Sprchový gél pre deti Colway - €24|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Baby Care

Sprchový gél pre deti Colway

Umývací gél pre deti je hypoalergický výrobok bez parabénov, ťažkých kovov, obsahuje kolagén, jojobový olej, aloe vera a iné výživné látky - prírodná kozmetika
Výrobca:Colway
Kód produktu:CW58
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 11 % Bežná cena: 27,00 € Vaša cena: 24,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 24 bodov.
Náš odmeňovací systém

Sprchový gél pre deti - Colway

Bio kozmetika


Hygiena detskej pokožky si vyžaduje osobitnú starostlivosť a prostriedkov s výnimočným zložením. Náš umývací gél pre deti je hypoalergický výrobok bez parabénov, ťažkých kovov a umelých farbív. Je natoľko jemný, že nedráždi oči štiepaním. Vďaka obsahu hydroaktivního zmäkčovače a povrchovo aktívnych rastlinných zložiek jemne očisťuje, premasťuje a chráni. Kolagén a výťažok z aloe, bohatý na aminokyseliny, minerálne soli a vitamíny, podporujú regeneráciu a udržujú optimálnu hladinu vlhkosti pokožky. Jojobový olej má schopnosť účinne regenerovať prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky. Neupcháva pritom póry. Starostlivosť o detskú pokožku nemôže byť náhodná a nedbalá, vyberte si preto zodpovedne a používajte náš preverený produkt s optimálnym zložením i vlastnosťami

Aktívne látky

 

Kolagén

sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergický kozmetický prípravok. Výborne zvlhčuje a regeneruje pokožku, dokonale uľavuje od podráždenia.

Jojobový olej

chráni pred nadmerným vysušovaním, zanecháva pleť hladkú a nemastí. Vďaka prítomnosti vitamínu E má tiež regeneračné a antioxidačné účinky. Hodí sa pre suchú pokožku s poškodenou lipidovú vrstvou. Pôsobí na pleť všestranne - účinne ju zvlhčuje a zmäkčuje, zmierňuje infekcie, vyživuje ju a bráni vzniku vrások spôsobovaných vysušením pleti.

Výťažok z aloe

posilňuje pleť a chráni ju pred škodlivým pôsobením vonkajších činiteľov. Dodáva jej vlhkosť a výživné látky, reguluje prirodzenú hladinu pH pleti. Dodáva jej tiež hladkosť a mäkkosť na dotyk.

Cromolient SCE

je mnohostranne pôsobiace, jemný a hydroaktívny zmäkčovač s ideálnymi schopnosťami kondicionovať kožu; vyvinutý s osobitným ohľadom na to, aby miernil podráždenie, jemne promašťoval a dodával pocit hebkosti a hladkosti.

Spôsob použitia

Rozotrite malé množstvo gélu na kožu a masírujte, kým sa nevytvorí pena. Potom riadne opláchnite vodou.