Spirdietabs, 290 tabliet - €34,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

finclub
výživové doplnky
riasy
prekyslený organizmus
 

Spirdietabs, 290 tabliet

Zvyšovanie kondície, vyplavenie toxínov z tela, vhodná pre ľudí v stálom strese, prekyslený organizmus, stabilizácia hladiny cukru v krvi - riasy Spirdietabs
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 73
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 12 % Bežná cena: 39,00 € Vaša cena: 34,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 34 bodov.
Náš odmeňovací systém

Spirdietabs

Výživové doplnky

- Riasa bohatá na bielkoviny, chudobná na kalórie

     Spirdietabs obsahuje sladkovodnú mikroriasu Spirulinu, bohatú na beta-karotény, vitamíny a minerály. V harmonickom pomere sú tu obsiahnuté všetky aminokyseliny nevyhnutné pre človeka. Až 70 % obsahu Spirdietabsu tvoria bielkoviny, tuky len 10 %! Prípravok je ideálnym doplnkom vegetariánskej stravy alebo redukčných diét, kedy počas pôstu dodáva telu životne dôležité látky. Keďže poskytuje až o 20 % viac proteínov ako sója, je veľmi vhodný pre športovcov, ktorí potrebujú zvýšiť svoj výkon.
 
      Spirulina je vlastne 100 % rastlinný planktón, ktorý rastie v čistej vode jazier. Okrem iného obsahuje komplex vitamínov B, vrátane B12 – ten bol skôr získavaný iba zo živočíšnych zdrojov. Obsah vitamínu B12 v Spirdietabse je napr. dvakrát väčší ako v pečeni. Spirdietabs zhromažďuje svoju energiu ako čistý glykogén, ktorý môže telo okamžite nabiť životnou silou. Výskumy hovoria o tom, že výrazne podporuje cirkuláciu a stimuláciu adrenalínu a inzulínu.

Spirdietabs účinky

  • dobíja energiu
  • zvyšuje kondíciu, posilňuje po telesnej námahe alebo cvičení
  • vďaka obsahu draslíka povzbudzuje činnosť srdca
  • čistiaca vláknina, vyplavuje toxíny z tkanív tela
  • predchádza zápche
  • telu dodáva všetky základné živiny
  • znižuje chuť do jedla ( po 2 mesiacoch), chuť na sladké, obmedzuje pocit hladu
  • vhodná pre ľudí v stálom strese a pre tých, ktorí sa nezdravo stravujú a majú prekyslený organizmus, pre športovcov, pre fyzicky ťažko pracujúcich
  • stabilizuje hladinu cukru v krvi


Obsah v 1 tablete: 360 mg sladkovodnej mikroriasy Spirulina alga – obsahuje beta-karotény, vitamíny B1, B2, B5, B6, B12, fosfor, sodík, horčík, železo, draslík, zinok a mangán v aktívnej forme, aminokyseliny.

Dávkovanie:

5 tabliet denne (buď všetky ráno alebo rozdeliť na 2 dávky - ráno a pred obedom) 1 hodinu pred jedlom. 1 tabletu zapiť asi 1 dcl vody a celý deň dodržiavať pitný režim. Užívanie začať s 1-2 tabletami a každý deň pridať o 1 viac.

Balenie: 290 tabliet