Skvalénom 1000-žraločia pečeň 200kps-€64,9|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Australian Remedy

antioxidant
výživové doplnky
squalin
krvný tlak
 

SQUALENE 1000 - olej zo žraločej pečene - 200 kapsúl

Skvalénom 1000 je 100% žraločieho pôvodu! Jeho zdrojom je tkanivo získané z pečene hlbinného žraloka čierneho (deepsea shark) - antioxidant - výživový doplnok
Kód produktu:AR7
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 9 % Bežná cena: 75,60 € Vaša cena: 68,80 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 68 bodov.
Náš odmeňovací systém

SQUALENE 1000 - olej zo žraločej pečene - 200 kapsúl

Výživový doplnok

Skvalénom 1000 je čistá látka Squalin extrahovaná z oleja zo žraločej pečene.

Nezamieňajte s bežným olejom zo žraločej pečene - tento produkt obsahuje iba čistú účinnú látku Squalin v mimoriadne a ojedinelé koncentráciu a tým je dosiahnutý maximálny účinok v organizme.

Skvalénom 1000 je 100% žraločieho pôvodu!
Jeho zdrojom je tkanivo získané z pečene hlbinného žraloka čierneho (deepsea shark), ktorého prirodzeným prostredím sú čistej vody Tichého oceánu (Južné Tichomorie), kde žije v hĺbkach 3000 stôp.
Squalin umožňuje žralokovi prežiť v nepriaznivých podmienkach hlbín oceánu a chráni ho pred rôznymi chorobami.
 

Účinky Squalin:


Účinná látka Squalin patrí k základným chemickým látkam v tele a je pre organizmus nevyhnutná. Je zdrojom bunkovej energie a je základom alebo súčasťou mnohých dôležitých látok a metabolických procesov v tele.

Squalin urýchľuje regeneráciu a uľahčuje opravu poškodených buniek. Svojimi mimoriadnymi účinkami a antioxidačnými schopnosťami zabraňuje vzniku mutácií pri delení buniek, ktoré môžu viesť k nádorovému bujneniu a pomáha chrániť telo pred negatívnymi účinkami rádioterapie či chemoterapie pri liečbe. Pôsobí preventívne pred vznikom rakoviny.

Squalin je silný antioxidant, ktorý má schopnosť ničiť škodlivé voľné radikály a významne posilňuje prirodzenú imunitu organizmu.

Squalin je nezastupiteľnú látkou v metabolizme steroidných hormónov a cholesterolu! Vzhľadom k tomu, že pohlavné hormóny sú steroidné, tak squalin priamo ovplyvňuje rovnováhu týchto hormónov - a tým sa podieľa na úprave nepravidelného menštruačného cyklu a môže mať aj nemalý vplyv na plodnosť. Tiež priaznivo ovplyvňuje hladinu cholesterolu.

Štúdiami bol tiež preukázaný mimoriadne priaznivý účinok squalinu na koži. Urýchľuje regeneráciu a hojenie kože, pomáha vnútorne pri rôznych ekzémoch a vyrážkach (ale aj pomazanie chorého miesta týmto olejom má liečivý efekt). Zlepšuje a udržuje pružnosť kože, viditeľne prispieva k zlepšeniu kvality vlasov, nechtov.

Každá kapsula obsahuje 1000 mg! 99,9% čistého Squalinu získaného zo žraločej pečene, prírodné želatínu, glycerol a vodu
 

Squalene neobsahuje:

 • cukor
 • škrob
 • lepok
 • kvasnice
 • mlieko
 • umelé farbivá
 • prísady konzervačné


Účinná látka Squalin nezaťažuje organizmus a dokonale sa znáša so všetkými liekmi, ostatnými doplnkami stravy a potravinami

Ak hľadáte kvalitu a účinok a nestačí Vám malé koncentrácie v iných produktoch, potom vyskúšajte silný produkt skvalénom 1000 - skutočnú pomoc z hlbín oceánu.

Kedy pomáha:
 

 •      silný antioxidant - odstraňuje škodlivé voľné radikály
 •      zmierňuje riziko vzniku nádorových ochorení a pomáha pri liečbe rádioterapiou a chemoterapiou
 •      prevencia aterosklerózy - kôrnatenia tepien
 •      znižuje možnosť ukladania cholesterolu v tepnách a pomáha upraviť krvný tlak
 •      prevencia infarktu a mozgovej príhody
 •      zvyšuje pružnosť väzivového tkaniva v cievnych stenách aj vo vnútorných orgánoch, šľachách, svaloch a tým spomaľuje prejavy   
       starnutia organizmu
 •      posilňuje výrazne imunitný systém
 •      upravuje menštruačný cyklus a zmierňuje prejavy syndrómu menopauzy
 •      môže prispieť k zvýšeniu plodnosti
 •      pomáha pri zápche - upravuje črevné metabolizmus
 •      posilňuje regeneráciu kože a urýchľuje hojenie kože (po poranení, po operácii, popáleniny)
 •      pomáha pri poruche tvorby kože - pri ekzémoch, vyrážkach
 •      zlepšuje vzhľad kože - zmierňuje prejavy starnutia na koži
 •      pomáha zlepšiť kvalitu vlasov a nechtov
 •      zlepšuje funkciu pečene a obličiek
 •      zvyšuje odolnosť proti stresovým vplyvom
 •      zmierňuje chronickú únavu a zlepšuje pamäť
 •      znižuje prípadné vedľajšie toxické účinky liekov

PREVENCIA pred vznikom rakoviny!

Squalin je významnou ochranou pred negatívnymi účinkami chemoterapie a rádioterapie pri liečbe rôznych nádorových ochorení!

 

Priaznivé pôsobenie v organizme:


Squalin je výdatným zdrojom bunkového kyslíka a potrebným zdrojom i urýchľovačom prirodzenej tvorby steroidných hormónov a vitamínov rozpustných v tukoch.

Squalin je základom aj všetkých nenasýtených mastných kyselín.

Squalin je tiež chemickým základom tvorby biologicky užitočného a potrebného cholesterolu HDL, ktorý rozpúšťa usadeniny škodlivého cholesterolu v cievnom systéme a znižuje jeho hladinu v krvi. Squalin je významný mozgový nutrient

Mozgové nutrienty sú dôležité biochemicky aktívne látky, ktoré ľahko prechádza mozgovú krvnú bariéru a tým sa prirodzenou cestou podieľa na metabolických procesoch v mozgu, dodávajú bunkám kyslík a umožňujú mozgu riadiť všetky mentálne a telesné funkcie.
Squalin má silný antioxidačný účinok

Doplňovanie antioxidantov je pre zdravý vývoj aj správnu funkciu celého organizmu nevyhnutné, pretože v našom tele neustále vznikajú škodlivé častice - "voľné radikály". Tieto voľné radikály pôsobí na iné zlúčeniny a môžu ich nepriaznivo zmeniť. Tým môže dôjsť k poškodeniu buniek, oslabenie organizmu a vzniku rôznych ochorení. Antioxidanty majú schopnosť voľné radikály včas zničiť.

Squalin okysličuje bunky v celom organizme tak, že nadväzuje na seba vodu a uvoľňuje kyslík. Choré bunky v poškodenej tkanive akéhokoľvek orgánu prijímajú Squalin vo zvýšenej miere. Squalin ľahko prestupuje bunkovou membránou a tým dodáva bunkám potrebnú energiu.

Okrem prirodzeného vzniku voľných radikálov počas psychickej a fyzickej záťaže či choroby sa množstvo týchto škodlivých častíc zvyšuje aj procesom starnutia. Dochádza k rýchlejšiemu opotrebovaniu buniek. Tieto zmeny sa prejavujú napr v podkožnom väzivovom tkanive, čo vedie ku vzniku vrások. Hlavným zdrojom voľných radikálov je však nesprávna výživa, výfukové plyny, smog, fajčenie, ultrafialové a ionizačné žiarenie a ostatné škodlivé chemické látky v životnom prostredí.

Antioxidačné význam Squalinu je potreba zvlášť zdôrazniť v súvislosti s preventívnou ochranou pred vznikom mutácií pri obnove a delenie buniek (zabraňuje tým vzniku nádorových buniek) aj ako silného ochrancu pred účinkami voľných radikálov vznikajúcich pri liečbe nádorových ochorení chemoterapiou a predovšetkým rádioterapiou (ožarovaním vzniká veľké množstvo voľných radikálov)

Vzhľadom na množstvo škodlivých vplyvov na organizmus v našom okolí a vďaka overovanie účinkov čistého Squalinu jeho používanie vo svete výrazne stúpa.


Dávkovanie:

1-2 kapsule denne
vyššia terapeutická dávka len so súhlasom lekára
nie je určené deťom (vzhľadom na množstvo účinnej látky)
medicínsky významné účinky sa pri pravidelnom užívaní produktu prejaví
väčšinou asi po 2 - 3 mesiacoch, užíva sa trvale
 


Balenie:

 200 kapsúl v jednom balení

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.