Šampón a maska na vlasy Wroblewski - €39|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kozmetika

kolagen
maska na vlasy
šampón na vlasy
suché vlasy
 

SADA Šampón a maska na vlasy Wroblewski

Šampón a maska Colway vhodný pre všetky typy vlasov, hlavne suché vlasy, vlasy zničené farbením, lámavé vlasy - Prírodná kozmetika pre zdravé a krásne vlasy
Výrobca:Colway
Kód produktu:CW29
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 13 % Bežná cena: 45,00 € Vaša cena: 39,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 39 bodov.
Náš odmeňovací systém

Šampón a maska na vlasy Wroblewski

BIO kozmetika Colway


Šampón a maska Colway vhodný pre všetky typy vlasov.

Výborný na suché vlasy, zničené farbením a nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, na lámavé vlasy s rozdvojeným končeky.

Unikátne zloženie šampónu Colway zaistí komplexnú výživu.

Už po prvom použití šampónu Colway sú vlasy vyživené, regenerované a zdravšie. Pri dlhodobom používaní sú vlasy ako omladené, plné sily, dokonale hydratované, mäkké a vyživené. Sú plné elánu, vyžarujúci energiu a vitalitu. Zjednotenej, obnovené a vyhladené po celej svojej dĺžke ohromujú svojim leskom a ľahkosťou.

Starostlivo vybrané, koncentrované zložky prenikajú do vlasov, vypĺňajú je a regenerujú po celej dĺžke bez pocitu ťažkých alebo mastných vlasov, tiež ich chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

 

Prírodný Kolagén:

Bielkovina mladosti a života, vlasy milujú kolagén! Unikátna zložka šampónu. Jedna z najdôležitejších stavebných jednotiek nášho organizmu. Jeho prítomnosť dodáva suchým a zničeným vlasom elasticitu a objem. Kolagén tiež zamedzuje vypadávaniu vlasov. Stimuluje a vyživuje vlasové cibuľky, zlepšuje štruktúru vlasu, podporuje ochrannú vrstvu vlasu a udržiava ho vo vlasovom vačku.

 

Výťažok z bavlny:

Je tak jemný ako sama bavlna. Dodáva vlasom jemnosť, mäkkosť a pôsobí, že sú príjemné na dotyk. Bavlnené mlieko má hydratačné a kondicionující vlastnosti. Výťažok z bavlny vyhladzuje štruktúru vlasov a chráni ich pred vonkajšími faktormi, ako sú např.slunce, chlór a slaná voda. Zamedzuje elektrizovanie vlasov.

 

Kyselina hyalurónová HMW (high molecular weight):

(z gréckeho hyalos = sklo) Kyselina hyalurónová je nazývaná prameňom mladosti. Ako zložka nášho šampónu vyhladzuje, navracia elasticitu a intenzívne hydratuje. Má silné hygroskopické vlastnosti, vďaka čomu vlasy získavajú lesk a hustotu.

Keratín: Je základným stavebným prvkom vlasu, jeho sila je v tom, že obnovuje vlas ako zvonku tak zvnútra a vypĺňa defekty v štruktúre vlasu.

 

Argánový olej:

často označovaný ako "tekuté zlato". Obsahuje kyselinu linolovú (omega 3 + 6) a vitamíny A a E, ktoré hĺbkovo vyživujú a hydratujú každý jednotlivý vlas. Vďaka jeho bohatému obsahu sa vlasy stávajú mäkšími, hodvábne hebkými, ľahšie sa rozčesávajú a sú chránené pred škodlivým pôsobením vonkajších vplyvov.

 

Makadamový olej:

Olej z orechov obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, minerálne prvky (napr. Vápnik, železo, fosfor), vitamíny A, B, E a lecitín. Používa sa k starostlivosti o suché a lámavé vlasy. Zaisťuje vlasom hĺbkovú výživu a vyhladenie. Vďaka jeho obsahu sa vlasy ľahko upravujú a získavajú prirodzený lesk.

 

Ľanový olej:

obsahuje nenasýtené mastné kyseliny omega -3 + 6 a tiež vitamín E. Pôsobí, že suché vlasy sú žiarivé a mäkké a pokožka hlavy je hydratovaná.

 

D - pantenol:

provitamín B5. Je jedením z najlepších prostriedkov na zlepšenie kondície vlasov. Vitamín B5 (kyselina pantoténová), v ktorú sa d-pantenol pretvára v kôre vlasu, má zásadnú úlohu pri delení buniek vo vlasovom vačku, preto je jeho prítomnosť nevyhnutná pre správny rast vlasov. Navyše je tento vitamín jedným z prírodných stavebných jednotiek vlasu zodpovedným za jeho vlastnosti.

 

Spôsob použitia:

Šampón aplikujte dvakrát. Prvá aplikácia odstráni celodenné znečistenia. Druhá aplikácia slúži na umytie pokožky hlavy. Šampón vmasírujte do pokožky hlavy a masírujte aspoň jednu minútu. Následne dôkladne opláchnite vodou, vysušte a upravte ako obvykle.

Najlepší výsledok samozrejme dosiahnete, ak použijete po umytí vlasov a pokožky našu masku na vlasy Colway Wroblewski.

Výrobok neobsahuje škodlivé SLS - Nátriumlaurylsulfát

OBSAH: 250 ml + 250 ml