Royal breakfast pre zdravý štart - €14|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Afrodiziakum pre ženy

Royal breakfast pre zdravý štart

Doplnok pre zdravé a výživné raňajky s chuťou čokolády.
Výrobca:Natur Port
Kód produktu:NP65
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 7 % Bežná cena: 15,00 € Vaša cena: 14,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.
Náš odmeňovací systém

Royal breakfast

Royal breakfast je príjemným pomocníkom do nového dňa. Spríjemní vám rána, osladí vám ich chuťou pripomínajúcou čokoládu a kakao ako jedna zo zložiek vám zaručene zaženie podráždenosť a zlepší náladu. Bude vás chrániť počas celého dňa a posilní váš imunitný systém. Ak je vašim priateľom zdravá výživa, Royal breakfast bude jej súčasťou.

          Zloženie

  • Jednou zo zložiek je kakao, nie nadarmo nazývané i potravou bohov. Používali ho už dávne indiánske civilizácie ako jednu z možností liečenia ťažkostí, Európa ho spoznala až v stredoveku. Bolo ceneným artiklom a neskôr, po pridaní rôznych látok, z neho vznikla čokoláda. Obsahuje látky, ktoré sú účinné pri únave, pri anémii, pri kardiovaskulárnych problémoch, pri zvýšenej horúčke či angíne, no pomáha i tráviacemu traktu a obličkám. Nachádza sa v ňom teobromín, ktorý má povzbudzujúce účinky, tryptofán, hormón vyvolávajúci dobrú náladu, či fenyletylamín, ktorý pomáha pri depresiách. Kakao je často pridávané do produktov na chudnutie, aby zmierňovalo podráždenie pri pocitoch hladu. Okrem toho obsahuje i množstvo antioxidantov, flavonoidov, minerálne látky ako sú železo, horčík, meď, zinok. Používa sa aj ako afrodiziakum.
  • Čo je amarant? Amarant je obilnina bez obsahu lepku, ktorej pôvodom je Južná Amerika. Je plnohodnotnou potravinou, ktorú môžu užívať i celiatici. Obsahuje proteíny, sacharidy, lipidy, vitamíny A, B, C, E, minerály vápnik, horčík, sodík, draslík, meď, zinok, železo, selén, mangán a vlákninu. Amarant je rýchlo stráviteľný vďaka vysokému podielu vlákniny a napomáha tak tráviacemu systému. Podporuje jeho správnu činnosť, pravidelné vyprázdňovanie, hrubé črevo čistí od škodlivých látok. Zvyšuje obranyschopnosť organizmu. amarant by mali užívať i anemickí ľudia, pretože podporuje krvotvorbu a chráni srdce pred ochoreniami. Amarant je vynikajúcou pomôckou pri chudnutí a ak vás čaká diéta, zaraďte do jedálnička i túto potravinu. Zrýchľuje metabolizmus a telu zároveň dodá všetky potrebné živiny.
  • Materská kašička je tekutina z dielne včiel, je lepkavá a odpradávna používaná ako liek. má zázračné účinky pri mnohých ochoreniach, najvýznamnejším z nich je podpora imunitného systému. Skladá sa z vody, ktorá tvorí až 70%, z glukózy, fruktózy, sacharózy a ribózy. Nachádza sa v nej kyselina 10-hydroxy-delta 2 decénová, ktorá sa vyznačuje netibiotickými a antimykotickými účinkami. Obsahuje i mastné kyseliny, fenoly, fosfolipidy, vosky, aminokyseliny a mnoho iných blahodarných látok. Na ľudský organizmus pôsobí regeneračne, stimulačne, má tonizačné účinky. Včelia materská kašička zmierňuje nepríjemnosti počas menopauzy, upravuje menštruačný cyklus, zvyšuje plodnosť, libido a pôsobí ako afrodiziakum. Upravuje problémy s pleťou a používa sa na hojenie rán.
  • Kokosový cukor – je skvelou náhradou klasického cukru. Je vhodný i pre diabetikov, má nízky glykemický index. Obsahuje mnoho vitamínov skupiny B, ale aj minerály ako železo, horčík, draslík, zinok, mangán. Kokosový cukor má antibakteriálne a antivírusové účinky, zmierňuje vysoký krvný tlak a chráni srdce.

Produkt neobsahuje konzervačné ani iné pridané látky, lepok, ani GMO produkty. Je vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Návod na prípravu: 1 plnú čajovú lyžičku rozmiešajte v 200 ml tekutiny, je vhodný na pravidelné užívanie.

Odporúčané dávkovanie: 5 g do jedla alebo nápoja

Obsah balenia: 250g 

Minimálna trvanlivosť: 04/2018

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.