Rescue Remedy pastilky - brusnica - €7,9|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Rescue Remedy - Bachove krízové produkty

Rescue Remedy pastilky - brusnica

Bachova esencia v podobe pastiliek Rescue Remedy - Upokojujú, pomáhajú nastoliť vnútornú rovnováhu aj pre deti - výživový doplnok s príchuťou brusnica
Výrobca:A. Nelson&Co.Ltd
Kód produktu:BTR08
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 21 % Bežná cena: 10,00 € Vaša cena: 7,90 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.
Náš odmeňovací systém

Rescue Remedy pastilky 50g

Bachove esencie - brusnica

Rescue Remedy pastilky  (50g) obsahujú Krízovú esenciu Rescue Remedy. Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kvapky.

Rescue remedy účinky

Pomáha zmierňovať okamžité následky náhlych kríz, naliehavých situácií, nervových šokov a záchvatov, duševnú otupenosť, ako prvá pomoc pri traumatizujúcich situáciách každodenného života, napr. cestovanie lietadlom, návšteva zubára, skúška, pohovor, tréma a pod.

Používa sa kedykoľvek, keď potrebujete upokojiť napr. po výmene názorov, hádke, pred skúškou alebo pohovorom do zamestnania, pred návštevou zubára, pri akútnych bolestiach, pôrode, pred operáciou, pri nehode, zranení, šoku, zlej správe a všetkých ďalších krízových situáciách

Neobsahujú cukor, sú vhodné aj pre diabetikov. Obzvlášť vhodné sú pre deti.

Môžete ochutnať i  príchuť pomaranč a čierna ríbezľa


Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.