Probiotika 120 kapsúl (60 + 60) - €43,1|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Prebiotiká a probiotiká

probiotika
imunitný systém
trávenie
cholesterol
 

Probiotika 120 kapsúl (60+60)

Posilňuje imunitný systém, pomáha obnoviť zdravú črevnú mikroflóru, zvyšuje odolnosť čriev voči choroboplodným mikroorganizmom, znižuje hladinu cholesterolu...
Výrobca:Dr.Egrt
Kód produktu:DE47
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 4 % Bežná cena: 44,70 € Vaša cena: 43,10 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 43 bodov.
Náš odmeňovací systém

Probiotika 120 kapsúl (60+60)

Prebiotika a probiotika

Zdravé trávenie a črevo - 10 miliárd baktérií

 

Prečo sa odporúča užívať probiotiká?

  • Pomáha posilňovať imunitný systém.
  • Pomáha obnoviť zdravú črevnú mikroflóru, ktoré môže byť narušená užívaním antibiotík a hormónov.
  • Priaznivo vplýva na zvýšenie odolnosti čriev voči choroboplodným mikroorganizmom.
  • Podporuje znižovanie hladiny celkového a škodlivého LDL cholesterolu.
  • Pomáa znižovať tvorbu bakteriálneho enzýmu v hrubom črevo s mutagénnymi účinkami.


Probiotiká sú pre organizmus veľmi priaznivé baktérie, ktoré majú v tele hostiteľa významnú úlohu. Vyskytujú sa predovšetkým v tráviacom trakte, ktorý osídľujú a bránia iným baktériám pri ich nežiaducom premnožení.
Výsledkom správneho fungovaním a rovnováhy nášho tráviaceho traktu je posilnená imunita a odolnosť voči najrôznejším ochoreniam a infekciám.AKTÍVNE LÁTKY

Probiotiká obsahujú 10 miliárd účinných baktérií v jednej kapsule (L.plantarum, L.rhamnosus, L.bulgaricus, L.acidophilus, B.bifidum) a účinné fruktooligosacharidy.

Probiotiká sú žijúce mikroorganizmy, ktoré pri pravidelnom užívaní obnovujú črevnú mikroflóru - podporujú zdravie a dobré trávenie. V našom tráviacom trakte žijú v symbióze dobré a zlé baktérie, ich ideálny pomer je 85% dobrých a 15% zlých baktérií.
Vzhľadom k nášmu životnému štýl sa množstvo dobrých baktérií znižuje. Celkovo sme vystavení menšiemu množstvu baktérií než v minulosti (a to dobrých ja zlých). Preto sa odporúča podporiť prísun dobrých baktérií užívaním prípravku Probiotiká.

 

Úloha fruktooligosacharidov

Pre podporu rasta žiaducich mliečnych baktérií v hrubom črevo je vhodné užívať nestráviteľné oligosacharidy (fruktooligosacharidy), ktoré vytvárajú v hrubom črevo substrát pre rast zdravých mikroorganizmov. Tieto fruktooligosacharidy sa nazývajú prebiotiká a medzi najvýznamnejšíe prírodné oligosacharidy patrí inulín.
 

Zloženie

Lactobacilus plantarum, lactobacilus rhamnosus, lactobacilus bulgaricus, lactobacilus acidophilus, B. bifidum (10 miliónov), stearan horečnatý, Fruktooligosacharidy.

 

Dávkovanie

2 kapsule denne. Vždy dostatočne zapiť vodou.
 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť do: dátumu uvedeného na spodnej strane obalu (viď. expirácie).
 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.