Probi8caps, 70 kapsúl - €31,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

výživový doplnok
finclub
probiotika
zápach z úst
 

Probi8caps, 70 kapsúl

Výživový doplnok Probi8caps hlavne - obnovenie črevnej mikroflóry, podpora obranyschopnosti, zmierňujú nepríjemný zápach z úst - Probiotika - inulín
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 18
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 5 % Bežná cena: 33,00 € Vaša cena: 31,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 31 bodov.
Náš odmeňovací systém

Probi8caps, 70 kapsúl

Výživový doplnok

Probiotiká

Probi8caps obsahuje inulín, a zmes ktorá je zdrojom 8 druhov baktérií (pozri zloženie uvedené nižšie). Jedna kapsula obsahuje v momente výroby jednu miliardu probiotík. Výrobca použil patentovanú technológiu, ktorá chráni baktérie, kým sa nedostanú v aktívnom stave do čriev, kde sa uvoľňujú z ochranných vrstiev. Probiotiká pomáhajú obnovovať rovnováhu mikroflóry v črevnom trakte (môže byť poškodená napr. nevyrovnanou stravou alebo antibiotikami), majú pozitívny vplyv na trávenie a podporujú fungovanie tráviaceho traktu, prispievajú k zmierneniu intolerancie  laktózy.

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. 

Dávkovanie:

1 - 3 kapsule denne, s jedlom, zapiť vodou

Jedna kapsula obsahuje:

82,88 mg inulínu, zmes, ktorá obsahuje: Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Enterococcus faecium, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum. V momente výroby obsahuje výrobok minimálne 1,0 x 109 probiotík. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte pri teplote do 25 °C. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku.

Balenie: 70 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.