KOLOSTRUM - posilnenie imunity - €12,00|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Natur Port

výživové doplnky
kolostrum
posilnenie imunitného systému
colostrum
 

KOLOSTRUM - posilnenie imunity

Kolostrum - Posilnenie imunitného systému (ochrana pred virózami), podpora liečby infekcií celého zažívacieho traktu, na vedľajšie nežiadúce účinky antibiotík
Výrobca:Natur Port
Kód produktu:NP 05
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 25 % Bežná cena: 16,00 € Vaša cena: 12,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.
Náš odmeňovací systém

Kolostrum na posilnenie imunity

Výživové doplnky

      Žuvacie tablety vyrobené z bovinného (kravského) kolostra sú vynikajúcim prostriedkom na posilnenie imunity a zdravia detí a dospelých. Kolostrum obsahuje množstvo protilátok, ktoré pomáhaju zvyšovať obranyschopnosť organizmu, je bohatým zdrojom imonoglobulínov, vitamínov, aminokyselín a minerálov. Vhodné taktiež pri problémoch s tráviacim traktom. Tablety navyše obsahujú kalcium, ktoré je veľmi potrebné na spevnenie kostí.

      Mnoho v súčasnosti užívaných liekov vyvoláva zažívacie ťažkosti (napr. rôzne protizápalové lieky, antibiotiká, ...). So súčasným podávaním kolostra sa účinok týchto liekov neznižuje, avšak zažívacie problémy sa vďaka kolostra nevyskytujú.

   Kolostrum predstavuje vhodný doplnok liečby celého radu chorôb, najmä alergií, často sa opakujúcich infekčných chorôb a ďalších stavov, ktoré, majú priamu súvislosť s oslabením imunitného systému.

      V súčasnosti príčinou opakovaných detských ochorení je pokles imunitnej ochrany organizmu. Prostriedok Kolostrum s kalciom je mimoriadne vhodný pre deti nielen z hľadiska preventívneho - posilnenie detského imunitného systému, ale aj ako pre lepšie zvládnutie antibiotickej liečby.

 

Účinky kolostrum:

  • pomáha posilniť imunitný systém (ochrana pred virózami v jarných a jesenných mesiacoch)
  • uľahčenie a urýchlenie liečby vírusových chorôb
  • pomoc pri liečbe infekcií celého zažívacieho traktu (od banálnych detských nevoľností a hnačiek až po zápaly sliznice žalúdka a čriev)
  • vhodný doplnok antibiotickej liečby - kolostrum pomáha znižovať prípadnú rezistenciu voči antibiotikám
  • odstraňuje vedľajšie nežiadúce účinky antibiotík, najmä vyhubenie pozitívnej črevnej bakteriálnej flóry
  • vhodné pre deti s alergickými reakciami, atopickým ekzémom a inými kožnými ochoreniami, pomáha totiž znížiť precitlivenosť organizmu na alergény

      Kolostrum je tekutina mliečnej žlazy, ktorá sa objavuje 72 hodín po pôrode cicavcov. Tento sekrét obsiahnutý v prvom kojení po pôrode je pre novorodenca látkou, ktorá mu pomáha prežiť prvé dni na tomto svete plnom vírusov a baktérií. Pre všetky cicavce je kolostrum životne dôležité. Dôvodom je vysoká koncentrácia imunitných faktorov (u ľudí sa niektoré imunitné faktory nachádzajú aj v placente, preto ak ľudský novorodenec kolostrum neprijíma, nie je úmrtie na rozdiel od iných cicavcov nevyhnutné). Vďaka vysokým účinkom kolostra pre človeka sa začalo s využitím kolostra aj pre väčšie deti a dospelých.

Obsah balenia:  60 tabliet x 1200mg

Dávkovanie:

Deti: 1-2 tablety denne

Dospelí: 3-4 tablety denne

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.