Kolostrum 400mg 60 kapsúl - imunita -€13,2|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Zelený život

kolostrum
colostrum
výživový doplnok
liečba infekcii
 

Kolostrum 400mg 60 kapsúl

Kolostrum - posilnenie imunitného systému (ochrana pred virózami v jarných a jesenných mesiacoch), liečba infekcií celého zažívacieho traktu...
Výrobca:Zelený život
Kód produktu:ZZ13
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 2 % Bežná cena: 13,50 € Vaša cena: 13,20 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 13 bodov.
Náš odmeňovací systém

Kolostrum 400mg 60 kapsúl

Výživový doplnok na posilnenie obranyschopnosti organizmu

Kolostrum alebo mledzivo

= takzvané „prvé“ mlieko, ktoré sa tvorí v mliečnej žľaze tesne pred pôrodom a pár dní po pôrode u všetkých cicavcov.

Ako výživový doplnok sa využíva kravské kolostrum. Je to hustá, žltkastá a lepkavá tekutina. Výživový profil a zloženie kolostra sa podstatne líši od kravského mlieka. Okrem bielkovín, sacharidov, tukov, minerálnych látok a vitamínov obsahuje aj oligosacharidy, rastové faktory, antimikrobiálne pôsobiace látky a „imunoregulačné“ zložky, ktoré v takýchto množstvách a v zložení sú typické pre mledzivo. Pravdaže viacero faktorov ovplyvňuje zloženie kolostra a množstvo jednotlivých látok, zdravotný stav kráv, chov a kŕmenie, čas „zberu“ mledziva po pôrode a tiež spôsob a technológia spracovania. Kolostrum hrá dôležitú úlohu vo výžive, raste a vývine a tiež prispieva k imunologickej obrane teľaťa v jeho prvých dňoch života.

Prípravok Kolostrum obsahuje 400mg kolostra spracovanej do sušenej formy veľmi šetrným spôsobom, aby sa zachoval čo najvyšší obsah obsahových látok. Kolostrum môže mať pozitívne účinky na imunitu, tráviaci trakt a prirodzenú črevnú mikroflóru.

Odporúčané použitie:

2-3 krát denne 1 kapsulu zapiť primeraným množstvom tekutiny.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.