Koenzým Q10, 60 + 12 kapsúl ZADARMO - €8,3|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Zelený život

coenzyme Q10
antioxidant
podpora imunity
doplnok stravy
 

Koenzým Q10 30mg 60 + 12 kapsúl zadarmo

Koenzým Q10 - silný antioxidant, zháša voľné radikály, podieľa sa na výrobe energie, pre naše telo nenahraditeľný enzým, podporuje imunitný systém
Výrobca:Zelený život
Kód produktu:ZZ26
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 3 % Bežná cena: 8,60 € Vaša cena: 8,30 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.
Náš odmeňovací systém

Koenzým Q10 30mg 60 + 12 kapsúl zadarmo

Výživový doplnok na povzbudenie organizmu

 Bez koenzýmu Q10 to jednoducho nejde

Koenzým Q10 je v tukoch rozpustná vitamínom podobná látka, ktorá sa v tele podieľa na výrobe energie a vďaka silnému antioxidačnému účinku pôsobí ako „lapač“ alebo „zhášač“ voľných radikálov vo vnútri buniek.  Spaľovanie živín, ich premena na energiu sa odohráva v mitochondriách a bez koenzýmu Q10, ktorý v tomto procese zohráva nenahraditeľnú úlohu pri prenášaní elektrónov,  by tieto malé "energetické továrne" nemohli fungovať. Každá aktivita bunky si vyžaduje energiu, preto Q10 ovplyvňuje funkciu všetkých buniek ľudského organizmu a je pre zdravie tkanív a orgánov nevyhnutný. Najvyššia koncentrácia koenzýmu Q10 sa nachádza v orgánoch s najintenzívnejším metabolizmom, vysokou spotrebou energie v tele, ako srdce, pečeň, pľúca, obličky, imunitný systém a ďasná, práve preto sú tieto orgány najcitlivejšie na nedostatok Q10.

 

 Aké má koenzým Q10 pre nás benefity?

Ľudský organizmus je schopný vytvárať koenzým Q10, ale jeho hladina v tkanivách a v sére s pribúdajúcim vekom klesá. Keďže sa dobre vstrebáva po perorálnom podaní (ústami) z časti môže byť doplnený. Z výsledkov vedeckých štúdií vyplýva, že koenzým Q10 môže mať pozitívne účinky na:

  • kardiovaskulárny systém,
  • imunitný systém,
  • psychickú a fyzickú výkonnosť ,
  • ale tiež podporuje udržanie zdravých a pevných ďasien.

 Prečo je prípravok Koenzým Q10 30mg dobrá voľba?

Koenzým Q10 je výživový doplnok s obsahom 30mg koenzýmu Q10 doplnený o vitamín E (d-alfa-tokoferol) rozpustené v sójovom oleji v mäkkých želatínových kapsliach pre maximálnu biologickú využiteľnosť. Alfa-tokoferol je látka rozpustná v tukoch so silnými antioxidačnými vlastnosťami a pomáha tak chrániť bunky pred poškodením voľnými radikálmi a prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

 Odporúčané použitie:

2 krát denne 1 kapsulu zapiť primeraným množstvom tekutiny.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.