Fintabs CD - vápnik a horčík - €17,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

výživový doplnok
vápnik
horčík
pre športovcov
 

Fintabs CD

Fintabs CD obsahuje horčík a vápnik v ideálnom pomere - ochrana pred odvápnením kostí, pre nastávajúce matky, pre športovcov, v období zvýšeného rastu
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 34
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 24 % Bežná cena: 23,00 € Vaša cena: 17,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 17 bodov.
Náš odmeňovací systém

Fintabs CD - Zdroj vápnika a horčíka v ideálnom pomere

Výživový doplnok

      Fintabs CD vďaka svojmu cielenému zloženiu je výborný hlavne pre deti a mládež v období zvýšeného rastu, pre nastávajúce matky, taktiež pre športovcov a ženy v mladšom veku ako včasná ochrana pred odvápnením kostí. Ide o hodnotný zdroj vápnika, ktorého vstrebateľnosť je podporovaná vitamínom D a C. Je tu dodržaný optimálny pomer medzi vápnikom a horčíkom. Horčík je nevyhnutný pre normálnu funkciu svalov, činnosť srdca a obehového systému. Jeho nedostatok môže spôsobiť podráždenosť, spavosť, únavu, kŕče v lýtkach, búšenie srdca či bolesti hlavy.


Kedy Fintabs CD pomáha:

  • včasná ochrana pred odvápnením kostí (ktoré nastáva vo vyššom veku)
  • výborný hlavne pre deti a mládež v období zvýšeného rastu, pre nastávajúce matky a športovcov
  • má vplyv na nervovo - svalovú dráždivosť, upokojuje emócie
  • priaznivo pôsobí na kĺbové väzivo

 

Lekári napísali:

      Charles Dent už v minulosti prehlásil, že prevenciou osteoporózy v staršom veku je vybudovanie čo najlepšieho skeletu v detstve. Výskumy dokázali, že kostná hmota rastie do 30. až 35. roku života, potom postupne ubúda. Preto je nesmierne dôležité zaisťovať dostatočný prísun vápnika a vitamínu D už v období, keď kosti rastú. Ale len mliečne výrobky nestačia, vstrebávanie vápnika totiž závisí aj od jeho pomeru k ostatným látkam, a ten je v kravskom mlieku nevyvážený, pre ľudský organizmus nevhodný.

Obsah v 1 tablete: dolomit 469 mg (vápnik 100 mg, horčík 60 mg), kremík 49 mg, prášok z aceroly 49 mg (vitamín C 15 mg), vitamín D3 1,25 µg.

Dávkovanie: 4 tablety denne, ráno a napoludnie, pred alebo po jedle. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výrobok neobsahuje glutén.

Balenie: 300 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.