Extrapep - HD - srvátkový protein - €1,43|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Protein aone

Extra pep - hd 15g (1 dávka)
rast svalov
aminokyseliny
srvátkový proteín
 

Extrapep - HD - srvátkový protein

Extra PEP - HD je srvátkový proteín pre športovcov, určený na rast svalovej hmoty - bodybuilding. Výživový doplnok obsahuje aj aminokyseliny BCAA - rast svalov
Výrobca:Aone Nutrition
Kód produktu:AN3A
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Hmotnosť: 15g: 1,43 €
:
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 1 bodov.
Náš odmeňovací systém

ExtraPEP – HD

Srvátkový proteín

Čistý hydrolyzát srvátkového proteínu sa v oblasti výživy a bodybuildingu využíva pre anabolické vlastnosti s extrémne rýchlym a účinným vstrebávaním. Ako prospešný doplnok stravy ho konzumujú športovci a ľudia z oblasti výživy s požiadavkou na kvalitný zdroj proteínov. Srvátkový hydrolyzát je zásobárňou aminokyselín BCAA. Podieľa sa na raste a udržiavaní svalovej hmoty. 
Kvalitný proteínový hydrolyzát v prášku sa vďaka špeciálnej výrobnej technológii môže užívať pred, počas alebo okamžite po skončení tréningu. Ani ten najkvalitnejší výživový doplnok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Túto informáciu treba zdôrazniť hlavne mladým a začínajúcim športovcom, ktorí okamžite nastupujú s veľkými, neprimeranými nárokmi. Množstvo optimálnej dávky je nutné prispôsobiť energetickému výdaju počas celého dňa a tréningu.

V našich fitness plánoch sa často kombinuje požiadavka redukcie tuku a zachovania, respektíve posilnenia svalstva. Na základe toho si treba vedieť vybrať vhodný typ srvátkového proteínu. Pri výbere kvalitného proteínového výživového doplnku sa netreba nechať zlákať len účinnou reklamou a ďalšími nástrojmi marketingu. 

Proteín pre ženy

Srvátkový proteín, ktorý vo všeobecnosti patrí k účinným benefitom pre športovcov, radíme do kategórie kvalitných denných proteínov. Rýchlo sa vstrebáva, nezaťažuje trávenie a poskytuje dostatočnú zásobu bielkovín aj pri regenerácii poškodeného svalstva. Účinne spaľuje tuk. Je výborným proteínom pre ženy. Jeho účinky sa využívajú pri výrobe krémov proti vráskam. Ako kvalitný doplnok stravy alebo ako proteín na chudnutie sa využíva aj z hľadiska rozpustnosti. Za najkvalitnejší proteín ho s najvyššou pravdepodobnosťou považujú ženy pri udržiavaní zdravej pokožky a nechtov. Srvátkový proteín pre ženy je prospešný aj v boji proti rakovine krčka maternice a prsníkov. 

Extra pep účinky:

Srvátkový proteín prináša okrem množstva účinkov na chudnutie a posilnenia svalstva aj ďalšie benefity pre ľudský organizmus:

  • udržiava správnu hladinu cukru v krvi
  • znižuje LDL a zvyšuje “zdravý“ HDL tuk
  • eliminuje stres a príznaky depresie
  • posilňuje celkovú imunitu

Srvátkový proteín získavame z bielkoviny kravského mlieka. Na základe rozdielnych procesov výroby môže vzniknúť: 

  • srvátkový proteínový koncentrát 
  • izolát srvátkového proteínu
  • hydrolyzát srvátkového proteínu 

V čom tkvie výhoda srvátkového hydrolyzátu?

Bielkoviny sa tak enzymaticky štiepia pomocou účinných enzýmov skupiny hydroláz-proteáz. Pomerne ťažko stráviteľná bielkovina sa tak rozštiepi na menšie časti a vo výslednom produkte sa vyskytnú aj voľné aminokyseliny. Takto sa uľahčí celkové trávenie a urýchli prenos aminokyselín do krvi. Účinnejšie sa tak podieľajú na regenerácii a stavbe svalovej hmoty. Vo forme proteínového prášku, tyčiniek či nápojov ide o kvalitné proteíny na chudnutie, ale aj na budovanie objemu svalov. Pri čistom srvátkovom hydrolyzáte nedochádza k takej záťaži tráviaceho systému ako pri bežnom srvátkovom proteíne. Trávenie tak prebieha rýchlejšie a ľahšie.
Srvátkový hydrolyzát patrí k drahým doplnkom stravy, ale predovšetkým k najkvalitnejším doplnkom dojčenskej výživy. Okrem toho sa treba pripraviť na nie veľmi príjemnú chuť, ale pri vlastných fitness a bodybuilding cieľoch je to zanedbateľný faktor. 

Dávkovanie:

Výživový doplnok je určeny pre prefesionálnych športovcov preto treba dávkovanie prispôsobiť konkrétnym potrebám

Balenie: 600g a 15 g (1 dávka)

Zloženie:

krátke reťazce zo srvátkových proteínových hydrolyzátov, kakao, xantán, inulín, aróma, sladidlo: acesulfám draselný, steviol glykozidy. Dávka: 10g = 2 polievkové lyžice = 1 odmerka / 200 ml vody alebo odtučneného mlieka. Podľa potreby zoberte 3 aj viac dávok za deň.

Výživodé údaje na 100g 10 g /1 dávka NRV**
Energetická hodnota 1436kJ/435kcal 144kJ/44kcal  
Tuky 3 g 0,3 g  
  - z toho nasýtené mastné kyseliny 3 g 0,3 g  
Sacharidy 6 g 0,6 g  
  - z toho cukry 6 g 0,6 g  
Bielkoviny 71 g 7,1 g  
SCWP** 71 g 7,1 g  
Soľ 2,5 g 0,25 g  
Vitamín C 800 mg 80 mg 100%
Tiamín/Vitamín B1 44 mg 0,44 mg 100%
Riboflavín/Vitamín B2 5,6 mg 0,56 mg 40%
Niacín/Vitamín B3 64 mg 0,64 mg 40%
Vitamín B5 24 mg 0,24 mg 40%
Pyridoxín/Vitamín B6 5,6 mg 0,056 mg 40%
Vitamín B7 200 μg 20 μg 40%
Kyselina lístová/vitamín B9 800 μg  80 μg 40%
Vitamín B12 10 μg 1 μg 40%


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* % NRV = Referenčná výživová hodnota na 1 porciu

** SCWP = Krátke srvátkové peptidy

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.