Dermaton SPF 6 - opaľovací krém - €12.35|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Pentagram regeneračné krémy

krém na opaľovanie
opaľovacie krémy
prírodná kozmetika
alergia na slnko
 

Dermaton SPF 6 - opaľovací krém

Prírodný krém na opaľovanie Dermaton SPF 6 - na ochranu pokožky pred slnkom. Alergia na slnko, hydratácia pokožky - Prírodná kozmetika
Výrobca:ENERGY
Kód produktu:E15
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 5 % Bežná cena: 13,00 € Vaša cena: 12,35 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.
Náš odmeňovací systém

Dermaton SPF 6 - krém na opaľovanie

Opaľovcie krémy

Opaľovací krém Dermaton SPF 6

je prípravok na opaľovanie, ktorý maximálne ochraňuje pokožku počas slnenia. Ak Vás trápi alergia na slnko, siahnite po tomto prípravku. Je hypoalergénny, to znamená, že vašu pokožku nepodráždi, pretože obsahuje unikátne zložky, ktoré neprenikajú do hlbších štruktúr pokožky a tým nespúšťa alergické reakcie.

Krém na opaľovanie Dermaton SPF 6 účinky:

  • spoľahlivo ochráni počas opaľovania
  • spoľahlivo vás ochráni aj keď sa nechcete opaľovať, ale ste vystavení škodlivému slnečnému žiareniu
  • UV filter, ktorý sa v ňom nachádza, ochráni vašu pokožkuje hypoalergénny, to znamená, že nevyvoláva neprimerané reakcie pokožky na slnečné lúče
  • okrem ochrany pokožky ju aj hydratuje a pomáha tak predchádzať jej starnutiu

Opaľovací krém je vyrobený z tých najmodernejších a zároveň najšetrnejších zložiek, ktoré chránia pokožku pred nežiaducimi účinkami slnečného žiarenia. Pracuje na báze spojenia fyzikálnych filtrov s chemickými filtrami, ktoré sú s ohľadom na zdravie uzatvorené a vytvárajú sklenené mikroguľôčky. Mikroguľôčky, tým, že sú uzavreté, neškodia pokožke, a, čo je najdôležitejšie, nevstrebávajú sa do organizmu, čo však na druhej strane nemá vplyv na ich ochrannú funkciu. Navyše sú mikroguľôčky hypoalergénne. Nie sú biologicky aktívne a z pokožky sa ľahko odstraňujú.

Krém na opaľovanie Dermaton SPF 6 je určený na bežné používanie, s UV filtrom 6 dokáže ochrániť pokožku počas miernych slnečných dní. Nie je určený do extrémnych slnečných podmienok, ale na bežné používanie. Ak trpíte alergiou na slnko, tento opaľovací krém vašu pokožku dokonale ochráni. Ak zároveň použijete i krém po opaľovaní, vaša pokožka bude maximálne ochránená a zregenerovaná.

Opaľovanie, dovolenka, slnko, teplo. Kto by netúžil po krásne opálenej pokožke? Každý však myslí na to, aby pokožka nebola spálená a opaľovanie nebolo škodlivé s nedozernými následkami. Slnko nás nabíja pozitívnou energiou, navyše nám dodáva tak vzácny a potrebný vitamín D. Vitamín D, nazývaný aj slnečný vitamín, prijíma naše telo práve počas slnečných dní a ľuďom žijúcim v klimatických podmienkach, ktoré sa vyznačujú malým množstvom slnečného žiarenia, tento vitamín chýba.

Ak sa chystáme na dovolenku, samozrejmou súčasťou je i opaľovací krém. Netreba však zabúdať na to, že nielen počas dovolenky pri mori, ale i doma počas mierneho leta naša pokožka potrebuje ochranu. Ak navyše trpíte alergiou na slnko, pokožku by ste mali chrániť kvalitnými opaľovacími krémami, ktoré ju dokážu ochrániť a nespúšťajú alergické reakcie.

Opaľovanie nám zlepšuje činnosť organizmu, vyvoláva dobrú náladu a dobíja nás energiou. Zvyšuje sa príjem vitamínu D, rany sa hoja rýchlejšie. No opaľovanie má i druhú stranu mince, a tou je spálenie a nebezpečenstvo vzniku niektorých ochorení. Samozrejme, platí to, ak sa opaľujeme nerozumne. Najmä citlivá pokožka sa ľahko aj v našich klimatických podmienkach spáli dočervena, vyhodia sa vyrážky a môžeme dostať úpal. Úpal má nepríjemný priebeh, prejavuje sa závratmi, bolesťou hlavy, nevoľnosťou a vracaním. Spálená koža okrem toho, že ňou riskujeme zdravie, sa prejavuje nie pekne esteticky. Je vysušená a zhrubnutá. Ak k spáleniu pokožky dochádza pravidelne, zabezpečujeme jej tým rýchlejšie starnutie.

Preto je potrebné nielen počas dovolenky myslieť na primeranú ochranu pokožky. Ochrániť pokožku kvalitne znamená i starostlivosť o ňu počas mierneho leta. Preto používanie krému na opaľovanie Dermatonu SPF 6 je tým najrozumnejším riešením. Pokožku ochraňuje priebežne a navyše ju regeneruje.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.