Biokeramická bandáž na koleno - €20|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Natur Port

bandáž na koleno
bolesť kolena
bolesti kolien
pás na koleno
 

Biokeramická bandáž na koleno

Biokeramická bandáž na koleno proti bolesti kolien a pri záťaži svalov. Bolesť kolena, zdravotnícka pomôcka, pás na koleno
Výrobca:Natur Port
Kód produktu:NP1
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 20 % Bežná cena: 25,00 € Vaša cena: 20,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 20 bodov.
Náš odmeňovací systém

Biokeramický pás na koleno

Zdravotnícke pomôcky

Neobyčajná textília vyrobená najnovšou technológiou z unikátneho FIR biokeramického vlákna (Far Infrared Rays). Technológia spočíva v možnosti spájania textílií s keramikou, čo znamená vytvorenie novej špeciálnej pomôcky.

Je pomocou pre športujúcich jedincov, ktorí namáhajú svoje kolená a kĺby, no je veľkým pomocníkom i pre nešportujúcich ľudí, ktorí pociťujú bolesť kolena. Bolesť kolien patrí k dosť častým ochoreniam či ťažkostiam nielen u starších jedincov, ale i u tých v mladšom veku.

Pás je založený na produkcii infračervených lúčov, ktoré pravidelným a neprestajným pôsobením na postihnuté miesto zmierňujú bolesť. Tieto textílie sú inovatívne z hľadiska spôsobu zmierňovania bolesti kĺbov pomocou infračervených lúčov, pričom pacienta žiadnym spôsobom neobmedzujú ani nemajú vedľajšie účinky.

Ako biokeramický pás na postihnuté miesto pôsobí:

  • zmierňuje bolesť postihnutého kĺbu
  • uvoľňuje pnutie v boľavom kĺbe
  • zmierňuje opuch kolena
  • uvoľňuje napätie
  • potláča vznik zápalu
  • zmierňuje bolesti svalov
  • regenerácia kĺbov je rýchlejšia a účinnejšia
  • spriechodňuje cievy a prispieva tak k zlepšeniu mikrocirkulácie krvi
  • zmierňuje bolesti kĺbov

Pás je vyvinutý tak, aby jeho nosenie bolo pohodlné, komfortné, neobmedzujúce a jednoduché. Pomáha tým, ktorí často športujú a namáhajú svoje kolená, ale i tým, ktorí športujú nepravidelne a nárazovo zaťažia kolená. Je vhodný i pri akejkoľvek fyzickej námahe, ktorá zaťažuje kolená, pre pacientov trpiacich akútnou či chronickou bolesťou kolenných kĺbov. Uľahčuje pooperačné stavy po operácii kolien. Nepôsobí len na kolená, jeho nosenie ovplyvňuje i vnútorné väzy, chrupavku, meniskus alebo kĺbové puzdro.

Príčiny bolesti kolena

K najčastejším príčinám bolesti kolien patrí ich zranenie, pričom najčastejšie je príčinou poškodenie chrupavky. Opotrebovaná chrupavka, ktorá pokrýva kosti a zabezpečuje, aby sa pri pohybe o seba neodierali, stráca svoj objem a stáva sa krehkou a tenkou. Tým nedostatočne oddeľuje kosti a každý pohyb bolí. Chrupavke sa neobnovujú bunky a k jej poškodeniu môže dôjsť najčastejšie pri poškodení svalov alebo menisku. Opotrebovanie súvisí i s nadmerným športovaním, ale, samozrejme, i naopak, s nedostatočným pohybom.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.