Aromalampa - handmade - typ C - €12,60|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

aromalampa SALOOS

aromalampa
aromaterapia
éterické oleje
esenciálne oleje
 

Aromalampa - handmade - typ C

Aromalampa pre vychutnanie si arómy - aromaterapia tela i duše. Handmade aromalampa a vybrané éterické oleje navodia uvoľňujúcu atmosféru
Kód produktu:SA118
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 1 - 21 dní
Ušetríte: 17 % Bežná cena: 15,12 € Vaša cena: 12,60 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.
Náš odmeňovací systém

Aromalampa - keramická

Handmade


Aromalampa typ C je vyrobená klasickým handmade spôsobom (točenie na hrnčiarskom kruhu, odlievanie). Dvojitá povrchová glazúra ochráni štýlovú farebnosť aromalampy.
Rozmery lampy: 10cm výška lampy a 13 cm maximálna šírka lampy.
Farebnosť lampy: hneda, terakota, kapučínová, odparník – mosadzná farba
 

Aromalampa

Aromalampa je keramická, sklenená alebo kovová nádoba ktorá ma v spodnej časti priestor na sviečku, a v hornej časti je odparník. Odparník sa naplní teplou vodou do ktorej sa po zapálení sviečky nakvapká étericky olej, alebo zmes rôznych vonných olejov. Aromaterapia týmto spôsobom prináša okrem terapie vôňou aj príjemný pocit navodený pohľadom na plameň horiacej sviečky.

Pri výbere aromalampy treba dbať na výber správnej veľkosti sviečky a odparníka na vodu. Klasická čajová sviečky, ktorá sa používa do aromalampy horí cca 4 hodiny – tomu treba prispôsobiť veľkosť hornej nádobky odparníka. Ak je nádobka malá, voda sa odparí  a esenciálne oleje sa priškvaria k povrchu. Teda miesto úžasnej arómy pocítime nepríjemný zápach. Nádobka s odparníkom by mala mať taktiež primeranú vzdialenosť od sviečky aby voda nevrela a tým pádom by sa blahodárne účinky esenciálnych olejov znehodnotili.
 

Odporúčané dávkovanie:

 1-2 kvapky éterického oleja na 5m2 obytného priestoru.

Údržba:

po použití odporúčame nádobku lampy umyť octovým roztokom, aby sme zmyli použitú esenciu a zároveň ochránili lampu pred vodným kameňom.
 

Pozor!

Aromalampu nesmiete nechať bez dozoru, nesmú ju používať deti aby nedošlo k požiaru. Taktiež sa nesmie používať v priestoroch kde je vyššie riziko vzniku požiaru.


Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.