AloeFresh WHITENING - zubná pasta - €5,86|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Zubná pasta

aloe vera
biele zuby
zubná pasta
bielenie zubov
 

AloeFresh WHITENING - zubná pasta

Odporúča sa predovšetkým pre svoj bieliaci účinok - whitening, pravidelným používaním sa zubnej sklovine postupne pomáha navrátiť jej pôvodnú belosť a lesk.
Výrobca:Good Nature
Kód produktu:GN AP5
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 3 dni
Ušetríte: 41 % Bežná cena: 9,90 € Vaša cena: 5,86 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.
Náš odmeňovací systém

Aloe Fresh Bieliaca zubná pasta - WHITENING

Zubné pasty - aloe vera

Odporúča sa predovšetkým pre svoj bieliaci účinok, pravidelným používaním sa zubnej sklovine postupne pomáha prinavrátiť jej pôvodná bielosť a lesk. Jedinečné zloženie aktívnych prírodných látok - aloe vera, islandský lišajník, lipa, tea-tree olej, kremeň, pepermint a mentol, Carboxymethylchitosan - odstraňuje nežiadúce škvrny zo zubnej skloviny, očisťuje ju a obnovuje jej prirodzenú bielosť.

Základné zložky a ich účinky:

  • Aloe vera - upokojujúci účinok
  • Islandský lišajník - odstraňuje škvrny a očisťuje sklovinu
  • Lipa - zamedzuje vzniku škvŕn
  • Tea-tree olej -prírodné antiseptikum
  • Kremeň - prirodzene bieli zuby
  • Pepermint a mentol - prirodzená chuť a chladivý účinok
  • Carboxylmethylchitosan - ochrana zubnej skloviny, vyrovnáva pH v ústach


Pravidelným používaním výrobkov AloeFresh s jedinečnou skladbou prírodných látok zabezpečíte prevenciu tvorby zubných kazov, ochorenia ďasien, tvorbu zubného povlaku a docielite zdravý, prirodzene biely chrup.

Účinnou zložkou prípravku AloeFresh je okrem iného aj Carboxymethylchitosan, klinické štúdie potvrdili jeho pozitívne účinky v prevencii ochorení ďasien, neutralizuje pH v dutine ústnej. Štúdie rovnako preukázali, že Carboxymethylchitosan pôsobí po dobu niekoľko hodín, čo výrazne znižuje riziko vzniku zubného kazu.

Produkty AloeFresh neobsahujú fluór. Podľa najnovších výskumov fluór nepriaznivo pôsobí na kosti a obličky, dokonca môže vyvolať vznik rakoviny. Niektoré európske štáty predaj výrobkov obsahujúcich fluór už celkom zakázali. ESI prichádza na trh s vhodnou alternatívou v oblasti starostlivosti o ústnu dutinu.

Produkty spoločnosti ESI sú vyrobené z rastlín pestovaných organicky bez použitia pesticídov a chemických hnojív. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu. Bez fluóru, sacharínov a syntetických farbív. Vyrobené zo surovín prírodného pôvodu.

Objem: 100 ml

Zloženie:

Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, voda, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Carboxymethyl Chitosan, Menta Piperita (mäta pieporná) , Xhanthan Gum, Aloe Barbadensis (aloe vera), Cetraria Islandica (puklérka islandská), Aesculus Hippocastanum (jírovec maďal), Tilia Cordata (lipa srdčitá), Mentol (mäta), Melaleuca Alternifolia (tea-tree olej), Sodium Hydroxymethylglycerinate, Xylitol, Citrid Acid, Cl 75810.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.