AloeFresh SENSITIVE zubná pasta - €5,86|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Zubná pasta

zubná pasta
citlivé zuby
aloe vera
dentálna hygiena
 

AloeFresh SENSITIVE - zubná pasta

Vďaka upokojujúcemu pôsobeniu prírodného vitamínu K, vitamínu C a výťažku z aloe vera hojí a pomáha posilniť krvácavé a bolestivé ďasná - dentálna hygiena
Výrobca:Good Nature
Kód produktu:GN AP4
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 25 % Bežná cena: 7,80 € Vaša cena: 5,86 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.
Náš odmeňovací systém

Aloe fresh SENSITIVE - zubná pasta

pre citlivé zuby a ďasná

Vďaka upokojujúcemu pôsobeniu prírodného vitamínu K, vitamínu C, výťažku z aloe vera a carboxymethylchitosanu pomáha hojiť a posilňiť  krvácavé a bolestivé ďasná. Pepermint a mentol osvieži dych. Výrobok neobsahuje fluór, sacharín ani syntetické farbivá, na jeho výrobu boli použité suroviny čisto prírodného pôvodu.

 

Základné zložky a ich účinky:

  • Aloe vera - upokojujúci účinok
  • Breza, lopúch, ratan, hluchavka - sťahujúci účinok prospešný ďasnám
  • Vitamín K - pre silné a zdravé zuby
  • Vitamín C - pre zdravé ďasná
  • Tea- tree - prirodzené antiseptikum
  • Kremeň - prirodzene bieli zuby
  • Pepermit a mentol - prirodzená chuť a chladivý účinok
  • Carboxylmethylcitosan - ochrana zubnej skloviny


Pravidelným používaním výrobkov AloeFresh s jedinečnou skladbou prírodných látok zamedzíte tvorbe zubných kazov, ochorenie ďasien, tvorbe zubného povlaku a docielite zdravý, prirodzene biely chrup.

Účinnou zložkou prípravku AloeFresh je okrem iného aj Carboxymethylchitosan, klinické štúdie potvrdili jeho pozitívne účinky v prevencii ochorení ďasien, neutralizuje pH v dutine ústnej. Štúdie rovnako preukázali, že Carboxymethylchitosan pôsobí po dobu niekoľko hodín, čo výrazne znižuje riziko vzniku zubného kazu.

Produkty AloeFresh neobsahujú fluór. Podľa najnovších výskumov fluór nepriaznivo pôsobí na kosti a obličky, dokonca môže vyvolať vznik rakoviny. Niektoré európske štáty predaj výrobkov obsahujúcich fluór už celkom zakázali. ESI prichádza na trh s vhodnou alternatívou v oblasti starostlivosti o ústnu dutinu.

Produkty spoločnosti ESI sú vyrobené z rastlín pestovaných organicky bez použitia pesticídov a chemických hnojív. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

Objem: 100ml

Zloženie:

Glycerin, Hydrated Silica, Sorbitol, Aqua, Sodium Laury Sarcosinate, Carboxymethyl Chytosan, Mentha Piperita (mäta pieporná), Xanthan Gum, Aloe Barbadensis (aloe vera), Betula Alba (breza biela), Arctium Lappa (lopúch veľký), Krameria Triandra, Potentilla Erecta (mochna nátržník), Menthol (mäta), Phytonadione, Citrusu Aurantium Dulcis Fruit Extract (pomarančový extrakt), Melaleuca Altterniofolia (tea-tree olej), Sodium Hydroxymethylglycinate, Xylitol, Citric Acid, CL 75810 (clorofilla - prírodné farbivo).