Aloe Vera 3 x 100% šťava (946ml) - €39,90|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Aloe vera šťava

aloe vera šťava
aloe vera
brusnice
detoxikácia
 

Aloe Vera 3 x 100% šťava (946ml)

AKCIA - Balíček 3 x Aloe Vera 100% šťava podľa vlastného výberu (čístá alebo zo šťavou z brusníc). Výživový doplnok aloe vera juice - trávenie, detoxikácia
Výrobca:Holland&Barret
Kód produktu:HB3xAV1
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 33 % Bežná cena: 59,70 € Príchuť: čistá + čistá + čistá: 39,90 €
:
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 39 bodov.
Náš odmeňovací systém

Akciový balíček 3x Aloe Vera šťavy 100%


ALOE VERA ŠŤAVA

Vyberte si príchuť: čistá, brusnica alebo kombinovane - uveďte túto info do poznámky objednávky

Akékoľvek zdravotné problémy u človeka sú podľa odborníkov do značnej miery odzrkadlením stavu hrubého čreva. Tradičná čínska medicína hovorí, že zdravie človeka sa odvíja od stavu, resp. čistoty hrubého čreva ("Smrť sa skrýva v hrubom čreve"). Nezdravá a nepravidelná strava, znečistené prostredie, stres a iné vonkajšie vplyvy, to všetko narúša správne zloženie mikrobiálnej črevnej flóry, ktorá ma za úlohu správne rozloženie a trávenie prijatej potravy. A tak dochádza aj k poruchám trávenia, čoho následkom sú tráviace problémy a s tým spojené iné zdravotné problémy.


Ako si môžeme pomôcť s Aloe vera?

Veľmi dobré účinky má šťava z Aloe vera. Pravidelné vnútorné užívanie má pozitívne účinky na uvedené ťažkosti. Už po skonzumovaní prvej dávky (jeden liter šťavy) sa pozoruje výrazné zlepšenie zdravotného stavu. U dospelých sa odporúčajú 2 - 3 litre. Pitie Aloe vera šťavy nie je časovo obmedzené a ani po vypití vyšších dávok nemá žiadne negatívne účinky.
 

100% šťavy z Aloe Vera. Hovorí sa:"Každý produkt je dobrý na niečo, šťava z Aloe Vera je dobrá na všetko".

 • detoxikuje organizmus a prečisťuje črevá
 • zlepšuje trávenie, vhodné pri plynatosti
 • znižuje prekyslenie organizmu, vhodné pri pálení záhy
 • posilňuje imunitu
 • obnovuje zdravú črevnú mikroflóru a obranyschopnosť
 • vhodné pri lupienke, atopickej dermatitíde (ideálne kombinovať s telovým gélom) a iných alergiách
 • šťava z čučoriedok posilňuje srdcové a cievne steny, spevňuje očné sietnice (veľmi vhodné pre unavené a zaťažené oči
 • dopĺňa výživne látky; vitamíny (A, C, E a vitamíny skupiny B, vrátane B12) minerály (vápnik, horčík, zinok, chróm, selén...), aminokyseliny, enzýmy...
 • celkovo vitalizuje

 

Záruka spoločnosti Holland and Barret:

 • Minimálna úprava rastliny Aloe a vnútorného gélu
 • Šťava z dužiny neobsahuje Aloín a emodín
 • Aloe šťava je neriedená
 • Pri pestovaní rastlín neboli použité žiadne pesticídy ani iné chemické látky
 • Minimálna pasterizácia
 • Do šťavy neboli pridané sladidlá, umelé farbivá, dochucovadlá
 • Táto Aloe vera šťava je certifikovaná medzinárodným vedeckým konzíliom pre štúdium Aloe
 • Je to jedna z najkvalitnejších Aloe Vera šťiav v celosvetovom merítku.

Balenie 1 fľaša: 946ml

Dávkovanie:

Pri konkrétnych zdravotných problémoch: prvé 2 týždne- 3 x denne jedna odmerka 20 min pred jedlom, potom 1-2x denne
Pri preventívnom užívaní: prvé 2 týždne- 2x denne, potom 1x denne
Pre deti: polovičné množstvo dávky pre dospelých

Na začiatku užívania Aloe Vera môžete pozorovať prechodné mierne zhoršenie tráviacich problémov, bolesti hlavy, kĺbov, zhoršenie pokožky a pod., je to spôsobené naštartovaním detoxikácie organizmu. Zvyčajne to trvá 3-4 dni, potom tieto príznaky odoznejú a naštartuje sa ozdravovanie organizmu. Počas tohto obdobia neprestávajte v pití Aloe Vera, môžete však znížiť dávku na 1 odmerku denne.

Pred požitím pretrepať. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku.

Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu

 

Okruhy pôsobnosti Aloe Vera:

 • pri črevných a tráviacich problémoch.

Aloe Vera je vhodná pre odstránenie chronickej zápchy; zrýchľuje pobyh čriev-peristaltiku. Pomáha pri pálení záhy, gastritíde (zápal žalúdka), pri problémoch s pankreasom (podžalúdková žľaza), obličkami, žalúdočných a dvanástorníkových vredoch, ulceróznej kolitíde a pretože podporuje vylučovanie žlče, je vhodná i pri chorobách pečene. Pomáha aj pri akútnej hnačke, pretože znižuje vylučovanie vody, čo zabraňuje dehydratácii.

 • tlmí nežiaduce zápaly v tele, najmä zápaly poškodzujúce kĺbovú chrupavku.

Artróza je v súčasnosti najčastejším ochorením kĺbov; vyskytuje sa hlavne u osôb stredného a vyššieho veku, výnimkou však už nie sú ani mladšie vekové kategórie. Artróza vedie k výraznému zhoršeniu pohyblivosti kĺbov, bolestiam kĺbov a pokiaľ nie je správne liečená, často si vynúti operatívne riešenie s implantáciou kĺbovej náhrady. Aloe vera teda môže svojimi protizápalovými účinkami pomôcť predísť vážnemu poškodeniu kĺbov.

 • preventívna a doplnková liečba nádorových ochorení.

Významné zistenie o účinkoch aloe bolo publikované v odbornom časopise Japanese Journal of Cancer Research. Vedci z Okinawy tu informujú o možnosti prevencie nádorových chorôb pravidelným užívaním aloe vera. Nedávne výskumy ukazujú, že najmä vďaka obsahu tzv. lektínov a emodínov je aloe schopná spomaľovať rast a delenie nádorových buniek

 • účinná detoxikácia.

Šťava z aloe vera je účinný detoxikačný prostriedok - efektívne zbavuje telo nežiadúcich látok a jedov. Na podporu detoxikácie sa všeobecne odporúča užívanie aloe vera aspoň dvakrát do roka, a to vždy po dobu dvoch mesiacov na jar a jeseň.

 • imunita.

Aloe Vera ESI je vysoko kvalitný extrakt z aloe vera, pretože obsahuje min 7000mg polysacharidov v jednom litri. Takto vysoký podiel polysacharidov významne pomáha potláčať infekcie vírusového, bakteriálneho i kvasinkového pôvodu (Candida albicans).

 • cukrovka - diabetes mellitus.

Klinické štúdie preukázali pozitívny prínos užívania aloe vera pri ochorení cukrovkou. Pomáha chrániť beta bunky slinivky brušnej pred ich vyčerpaním, ale tiež bolo preukázané, že u pacientov, ktorí aloe užívali, došlo ku zníženiu hladiny cukru v krvi.

 • Anti-cholesterol.

Kvalitné aloe vera má priaznivý vplyv na hladinu cholesterolu, čo preukazuje rada klinických štúdií. Užívanie aloe významne podporuje správnu činnosť pečene a tým napomáha optimalizovať metabolizmus lipidov (tukov). Pozitívnym výsledkom je zníženie hladiny cholesterolu a ochrana organizmu pred kardiovaskulárnymi ochoreniami.

 • pomoc pri paradentóze.

Šťavu z aloe je pre jej výrazné protizápalové účinky možné využiť pre podporu hojenia postihnutých ďasien.

 • kožné poranenia, problémy, psoriáza.

Pri aplikácii na poranené miesta pôsobí aloe mierne anesteticky, uľavuje od svrbenia a opuchov, pôsobí na prekrvenie aj tých najhlbších vrstiev pokožky, v mieste poranenia zvyšuje prítok krvi ku poraneniu a stimuluje fibroplasty (kožné bunky zodpovedné za hojenie rán. Aloe Vera je vhodné na hojenie menších rezných rán, odrenín, popálením malého rozsahu, kútikov; vytvára zvlhčujúci film, vďaka čomu rany nevysychajú. Pri spálení slnkom, popálení spôsobených radiáciou pri liečbe rakoviny a iných meších popáleninách podporuje tvorbu nového epitelu a chráni pred bakteriálnou infekciou. V odbornom časopise International Health boli zverejnené výsledky kontrolovanej štúdie, kde potvrdili priaznivé pôsobenie Aloe Vera na psoriázu. Aloe Vera tiež pozitívne pôsobí pri ekzémoch a akné, vždy je však potrebné kombinovať vnútorné a vonkajšie použitie.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.