AloeFresh sprej pre svieži dych - €4,55|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Ústna voda

aloe vera
ústny sprej
svieži dych
zápach z úst
 

AloeFresh sprej pre svieži dych

Aloe Fresh ústny sprej pre svieži dych ničí zápach z úst vďaka jedinečnému obsahu látok, ktoré zabraňujú množeniu škodlivých baktérii v ústach - aloe vera
Výrobca:Good Nature
Kód produktu:GN AP3
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 15 % Bežná cena: 5,35 € Vaša cena: 4,55 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 4 bodov.
Náš odmeňovací systém

ALOE FRESH sprej pre svieži dych

Aloe vera - ústny sprej

pre svieži dych efektívne účinkuje proti zápachu z úst vďaka jedinečnému obsahu účinných látok, ktoré pomáhajú zabrániť množeniu škodlivých baktérii v ústnej dutine zodpovedných za vznik zápachu. Vďaka obsahu Chitosanu napomáha prevencii vzniku zubného kazu a zubného povlaku. Antiseptické pôsobenie čajovníkového oleja a extraktu zo semienok grapefruitu i hojivý účinok Aloe vera posilňuje prirodzenú účinnosť spreja. Sviežemu dychu napomáha i osviežujúca chuť mäty.

Aloe Fresh ústny sprej

Základné zložky a ich účinky:

  • Chitosan - neutralizuje pH v ústach
  • Grapefruit - antiseptické pôsobenie
  • Čajovníkovy olej (tea-tree oil)- prirodzené antiseptikum
  • Aloe vera - hojivé a protizápalové pôsobenie

Pravidelným používaním výrobkov AloeFresh s jedinečnou skladbou prírodných látok zamedzíte tvorbe zubných kazov, ochorenie ďasien, tvorbe zubného povlaku a docielite zdravý, prirodzene biely chrup.

Účinnou zložkou prípravku AloeFresh je okrem iného aj Carboxymethylchitosan, klinické štúdie potvrdili jeho pozitívne účinky v prevencii ochorení ďasien, neutralizuje pH v dutine ústnej. Štúdie rovnako preukázali, že Carboxymethylchitosan pôsobí po dobu niekoľko hodín, čo výrazne znižuje riziko vzniku zubného kazu.

Produkty AloeFresh neobsahujú fluór. Podľa najnovších výskumov fluór nepriaznivo pôsobí na kosti a obličky, dokonca môže vyvolať vznik rakoviny. Niektoré európske štáty predaj výrobkov obsahujúcich fluór už celkom zakázali. ESI prichádza na trh s vhodnou alternatívou v oblasti starostlivosti o ústnu dutinu.

Produkty spoločnosti ESI sú vyrobené z rastlín pestovaných organicky bez použitia pesticídov a chemických hnojív. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu. Výrobok neobsahuje plniace plyny, alkohol ani sacharín.

Zloženie:

Aqua, Sorbitol, Polysorbate 20, Carboxylmethyl Chitosan, Mentol, Mentha Piperita (mäta), Citrus Paradisi (grapefruit), Melaleuca Alternifolia (čajovníkovy strom), Aloe Barbadensis (aloe vera), Xylitol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Citric Acid.

Použitie:

Sprejom aplikujte raz alebo dvakrát do úst. Dávajte pozor, aby sa prípravok nedostal do očí.

Objem: 20 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.