ACAI, 100 kapsúl - 14€|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Natur Port

ACAI, 100 kapsúl

ACAI - najsilnejší antioxidant
Výrobca:Natur Port
Kód produktu:NP25
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 13 % Bežná cena: 16,00 € Vaša cena: 14,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.
Náš odmeňovací systém

ACAI,100 kapsúl

(Euterpe oleracea) je bobuľovité ovocie pochádzajúce z amazonského pralesa Južnej Ameriky. Bobule sa podobajú obrej, fialovej, čučoriedke, ktorá sa však nemôže konzumovať priamo. Acai obsahuje 20-krát viac antioxidantov ako je v lesných jahodách a malinách a až 30-krát viac ako je v červenom víne.

Medzi hlavné pozitíva ovocia Acai patrí ich silný priaznivý vplyv na zdravie srdca. Bobule Acai sú známe ako bohatý zdroj zlúčenín, nazývaných antocyaníny. Sú to tie isté antocyaníny, vďaka ktorým má aj červené víno svoje zdravotné účinky. Rozdiel je v tom, že bobule Acai obsahujú tieto zdravé zlúčeniny ešte vo vyšších koncentráciách než víno a nespája sa s nimi žiadne riziko súvisiace s alkoholom. Acai pôsobí proti starnutiu. Uvažuje sa, že tento účinok spočíva v kombinácii vysokej hladiny antocyanínov a vysokého obsahu antioxidačných vitamínov v tomto ovocí.

Ovocie ACAI je považované za jeden z najsilnejších antioxidantov a jednu z najzdravších potravín na našej planéte.

Acai berry ovocie je zázrak prírody z Amazónie a jeho nespočetné blahodarné účinky si podávajú ruku s ovocím goji (kustovnica čínska). Antioxidanty v acai berry predstavujú „antioxidantovú bombu“, aktívne pomáhahú vychytávať škodlivé voľné radikály a znižujú tak oxidačný stres. Konzumácia acai berry predstavuje pre organizmus prísun dôležitých výživných látok, vitamínov, minerálov, omega 3, omega 6 a omega 9 mastných kyselín a pod., čo veľmi podporuje posilniť imunitný systém. Acai berry pozitívne vplýva na chudnutie tým, že zrýchľuje metabolizmus, konkrétne štiepenie tukov. Okrem iného acai berry ovocie za priateľskú cenu dodá telu nielen potrebné živiny, ale zároveň mu poskytne dávku kvalitnej energie. Acai detox – očista organizmu acai berry ovocím je v dnešnej dobe veľmi populárna a teší sa z dobrých výsledkov, ktorými je predovšetkým posilnenie imunity.Pozitívna vlastnosti ACAI - jeho priaznivé pôsobenie

  • najsilnejší antioxidant - výrazne pomáha posilniť imunitný systém
  • chráni organizmus pred nepriaznivým vplyvom voľných radikálov - pomáha predchádzať nádorovým ochoreniam
  • pomáha k zníženiu telesnej hmotnosti
  • podporuje odbúravanie tukov, zrýchľuje metabolizmus, znižuje chuť do jedla
  • posilňuje srdce, znižuje riziko srdcových chorôb
  • pomáha chrániť pred neurologickými chorobami
  • prispieva k zlepšeniu zraku
  • spomaľuje proces starnutia buniek, omladzuje organizmus, redukuje vrásky, skrášľuje pokožku
  • pôsobí proti depresii, zlepšuje náladu, pomáha pri nespavosti
  • ženám v menopauze pomáha znížiť jej nepríjemné prejavy

 Dávkovanie: 1 kapsula 2-krát denne

Obsah balenia: 100 želatínových kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.